Вихідні з дітьми: 1-2 грудня

Літклуб Букмоль, литклуб букмоль, интерактивные чтения для детей от литклуба букмоль, інтерактивні читання для дітей від літклубу букмоль, Безкоштовні дитячі заняття у PinchukArtCentre, бесплатные детские занятия в пинчук арт центре, пинчукартцентр расписание занятий для детей и подростков, пінчук арт центр розклад занять для дітей та підлітків, цікаві вихідні, афіша київ, афиша киева декабрь, выходные в декабре, фестивали в киеве, события, вихідні грудень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у грудні, події грудня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в декабре всей семьей , куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, дім мк, дім майстер клас, будинок мк, Архітектурний майстер-клас "Конструювання з Lupo у природі", Archikidz Festival, Національний науково-природничий музей НАН України, архитектурный мастер-класс для детей, Зоґ, Джулія Дональдсон, Аксель Шеффлер, зог, джулия дональдсон, 1991 місце вільних людей, Допрем’єрне читання книжки «Святкова, чудова новобудова», видавництво артбукс, маша курочкіна, Різдвяний сторітайм у бібліотеці Goethe-Institut в Україні, Вольф Ерльбрух, Велике запитання, каляки маляки, сімейна неділя, Національна філармонія України, петрик і вовк, национальная филармония украины, шон тан, потерянная вещь, загублена річ, Бібліотека ім. Ярослава Мудрого, Сімейна неділя в Мистецькому Арсеналі, мистецький арсенал, Mystetskyi Arsenal, лесь курбас, Сімейне кіно "Завтра", Дитяче кіно по неділях в Домі МК, детское кино по воскресеньям в доме мк

Illustration: Kubra Aslan

Перші зимові вихідні повинні бути незабутніми! Зберіться усією родиною та вирушайте за пригодами на найцікавіші події Києва 1 та 2 грудня. А які заходи ні в якому разі не можна пропустити? Дізнаєтеся в нашій афіші!

Архітектурний майстер-клас «Конструювання з Lupo у природі»: 1 грудня

1 грудня архітектурний фестиваль для дітей Archikidz Festival запрошує маленьких творців на старт серії відкритих архітектурних майстер-класів «Archikidz у просторах міста», розроблених у співпраці з музеями міста.
Вперше архітектурна освіта поєднається з музейними експозиціями на майстер-класі «Конструювання з Lupo у природі» в Національному науково-природничому музеї НАН України. Майстер-клас пройде з використанням конструктора Lupo, який розробив відомий іспанський інженер для розвитку мислення та навичок конструювання. Попередня реєстрація обов’язкова.

Деталі —  за посиланням.
Коли: 1 грудня, 12:00.
Місце: Національний науково-природничий музей НАН України (вул. Богдана Хмельницького 15).

Літклуб Букмоль: розклад на грудень, канікули, декабрь афиша, зима в Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, книжки про тигрів, книги про тварин

Літклуб Букмоль: 1 грудня

Знайомтеся, це Зоґ — найстаранніший учень драконячої школи. Але старанність не рятує бідолашного дракончика Зоґа від невдач. Літати, ревіти, дертися на високі королівські вежі, дихати полум’ям… Робити все це, як виявляється, не так просто, бо можна і в дуба врізатися, і навіть підпалити своє ж крило! Хто ж зголоситься допомогти дракончику виконати всі ці завдання? Чому та навіщо? І чим відплатить дракончик за свій порятунок? Дізнаєтеся на читанні дотепної, захопливої, яскравої, несподіваної та дуже потрібної книжки-картинки «Зоґ», що створена фантастично успішним і безмежно талановитим творчим тандемом письменниці Джулії Дональдсон і художника Акселя Шеффлера.
А після читання, руйнування стереотипів про драконів і принцес, обговорення важливих і серйозних тем і невеличкого казкового бешкетування діти спробують повчитися різноманітним драконячим фокусам. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі —  за посиланням.
Коли: 1 грудня, 12:00.
Місце: 1991 місце вільних людей (метро «Тараса Шевченка», вул. Межигірська, 56).

Допрем’єрне читання книжки «Святкова, чудова новобудова»: 1 грудня

У суботу, 1 грудня, видавництво Артбукс запрошує вас відвідати затишну зимову подію – допрем’єрне читання нової книжки Шеррі Даскі Рінкер «Святкова, чудова новобудова».
Організатори вже не можуть дочекатися її з друку, тож вирішили, що головні фанати будівництва мають почути чудові вірші першими. Відсвяткуєте прихід зими разом із бульдозером, екскаватором, бетонозмішувачем та вантажним краном? Читатиме головний редактор Артбукс Маша Курочкіна.

Деталі —  за посиланням.
Коли: 1 грудня, 12:00.
Місце: Артбукс (вул. Драгомірова, 12).

Різдвяний сторітайм у бібліотеці Goethe-Institut в Україні, гьоте інститут, гете институт, литклуб букмоль в киеве, чтения вслух книжек-картинок для детей, развлечения для детей, Goethe-Institut Ukraine, книжка-картинка, літклуб букмоль, читання літклубу, читання вголос, книжки для дітей, анонс, що робити в києві на вихідних, цікаві події для дітей,вольф ерльбрух

Різдвяний сторітайм у бібліотеці Goethe-Institut в Україні: 1 грудня

Хто я і чому я тут опинився? Це запитання хвилює кожну та кожного з нас, байдуже, якого кольору у нас очі та шкіра, якого ми зросту, де ми живемо, якою розмовляємо мовою, про що мріємо та чим займаємося. І, оскільки всі ми різні, відповіді на це запитання — наче ті сніжинки — ніколи не повторюються та завжди зачаровують своєю красою. Так, пілот може бути переконаний, що ми тут для того, аби цілувати зірки. Птах може стверджувати, що ми тут, аби співати пісні. А камінь… ну що ж, камінь певен у тому, що всі ми тут для того, щоби просто бути. І всі ці та мільйони інший відповідей — правильні. Чому? Поміркувати про це, а також вигадати свою власну відповідь (або й кілька відповідей!) Букмоль пропонує усім маленьким книголюбам за читанням та розгляданням чарівної поетичної книжки-картинки Вольфа Ерльбруха «Велике запитання». А після інтерактивного читання книжки всі охочі спробують перевірити силу власної уяви та творчого потенціалу на вигадливому майстер-класі за мотивами книжки. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі —  за посиланням.
Коли: 1 грудня, 17:00
Місце: Goethe-Institut Ukraine (вул. Волоська, 12/4).

Заняття для дітей у PinchukArtCentre: 1-2 грудня

Кожні вихідні у PinchukArtCentre проводяться заняття для дітей. Обирайте, що вам до вподоби та не забувайте реєструватися. У суботу, 1 грудня, відбудеться заняття «Каляки-маляки» для дітей 4-5 років, під час якого діти власноруч сконструюють яскраві кораблики з паперу, оздобивши їх дерев’яними щоглами та вітрилами з тканини. Реєстрація тут. А о 14:00 у  PinchukArtCentre проведуть заняття «Cуботній квест» для дітей 9-12 років, під час якого учасники за допомогою різноманітних завдань активізують свій індивідуальний потенціал. Реєстрація тут.
У неділю, 2 грудня, о 12:15 на дітей 7-9 років чекатиме англомовне заняття «Сімейна неділя», що буде присвячено використанню перспективи у творах мистецтва. Реєстрація тут.

Всі події безкоштовні, але реєстрація обов’язкова.
Деталі —  за посиланням.
Коли: 1-2 грудня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Велика музика для маленьких слухачів: 2 грудня

Ваша малеча обожнює музику? І ви давно збираєтеся відвідати разом цікавий концерт, але сумніваєтеся, чи сподобається дітям слухати «дорослі» виступи? У Національній філармонії України відбудеться концерт для дітей молодшого шкільного віку. Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України виконає захопливу казка для дітей «Петрик і Вовк».

Деталі —  за посиланням.
Коли: 2 грудня, 12:00.
Місце: Національна філармонія України (Володимирський узвіз, 2).

Літклуб Букмоль: розклад на грудень, канікули, декабрь афиша, зима в Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, заходи для підлітків, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, непрості діалоги, фашизм, расизм, історія, історичні книжки

Непрості Діалоги: у пошуках свого світу: 2 грудня

Для місткої розмови про серйозне не обов’язково бути багатослівним. І знаменита книжка Шона Тана «Загублена річ» — найкращий тому доказ. Кожна сторінка цієї вишуканої книжки є справжнім витвором мистецтва, у якому на перетині візуального та вербального із кожним новим прочитанням створюється нова історія. Осердям цієї багатогранної та багатошарової історії є розповідь про хлопця, який одного погожого дня, збираючи на пляжі колекцію пляшкових кришечок, зустрічає дивне створіння — річ, що не має ні господаря, ні можливостей її застосування. Звідки вона взялася? Як тут опинилася? Чому? Навіщо? Читаючи та розглядаючи книжку-картинку Шона Тана, неможливо не ставити собі такі запитання, але головний герой не марнуватиме свого часу на з’ясовування цих таємниць, адже йому конче потрібно повернути дивну річ на місце. І саме виконуючи цю місію, він зможе відкрити для себе новий чудернацький світ Утопії, а заразом — звернути увагу на свій і помітити те, що зазвичай лишалося прихованим від очей. Чому раніше він їх не помічав? Чим відрізняється світ Утопії від звичайного світу? Які паралелі можна побачити між нашим життям і життям персонажів Шона Тана? Дізнаєтеся на інтерактивному читанні, а після подорожі до світу Шона Тана, спробуєте осмислити побачене на креативному майстер-класі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Для дітей віком 9+
Деталі —  за посиланням.
Коли: 2 грудня, 12:00.
Місце: Бібліотека ім. Ярослава Мудрого (Майдан незалежності, вул. Михайла Грушевського, 1).

Сімейна неділя в Мистецькому Арсеналі: 2 грудня

2 грудня, в останній день виставки «Курбас: Нові світи», Мистецький Арсенал запрошує родини на сімейну неділю. Цього дня вам пропонують завітати одразу до двох музеїв, розташованих поруч – до Mystetskyi Arsenal та Музею театрального, музичного та кіномистецтва України.
Дорослих запрошують на екскурсію, під час якої вони дізнаються про новаторські театральні експерименти Леся Курбаса. Дітям запропонують в цей час майстер-клас зі створення театральної маски за мотивами авангардних картин. Діти з батьками також можуть пройти театральний міжмузейний квест, у якому об’єднані завдання в Мистецькому арсеналі та у Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України.  Для участі у майстер-класах обов’язкова попередня реєстрація.

Деталі —  за посиланням.
Коли: 2 грудня, 12:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Сімейне кіно «Завтра»: 2 грудня

Діти та їхні батьки запрошуються на перегляж фільму  «Завтра» у рамках сезону «Дитяче кіно по неділях в Домі МК».
Знімальна група вирушає в 10 країн світу, розмірковуючи про можливу загибель людства до 2100 року. Експедиція зустрічається з фахівцями, які працюють в сфері сільського господарства, енергетики, економіки, демократії, освіти. Зібравши воєдино різноманітні і впроваджені проекти, кінематографісти отримали можливість уявити, яким може бути суспільство майбутнього. Вхід вільний за умови гарного настрою та попередньої реєстрації.

Деталі — за посиланням.
Коли: 2 грудня, 12:00.
Місце: Дім «Майстер Клас» (вул. Богдана Хмельницького, 57-Б).

Форум інклюзивності: 2 грудня

Inclusion is coming… Вже 2 грудня в Києві проведуть Форум інклюзивності  в приміщення Національного музею Тараса Шевченка. Вас чекає безліч цікавих та корисних лекцій. А малюки зможуть вдосталь награтися та відпочити у спеціальній дитячій кімнаті. Вхід на подію вільний за умови попередньої реєстрації.

Деталі — за посиланням.
Коли: 2 грудня, 10:00.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Тараса Шевченка, 12).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події