Вихідні з дітьми: 15-16 грудня

Літклуб Букмоль, литклуб букмоль, интерактивные чтения для детей от литклуба букмоль, інтерактивні читання для дітей від літклубу букмоль, Безкоштовні дитячі заняття у PinchukArtCentre, бесплатные детские занятия в пинчук арт центре, пинчукартцентр расписание занятий для детей и подростков, пінчук арт центр розклад занять для дітей та підлітків, цікаві вихідні, афіша київ, афиша киева декабрь, выходные в декабре, фестивали в киеве, события, вихідні грудень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у грудні, події грудня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в декабре всей семьей , куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, Зимові забави Азбукового Королівства, музей книги і друкарства України, музей книги украины, Відкриття країни Північного Сяйва, открытие елки на контрактовой площади, котрактовая площадь, відкриття ялинки на контрактовій площі, контрактова площа, Art Lab для підлітків, артлаб, свій простір, оксана кузьміна, оксана кузьмина, Правдива історія про Трьох Поросят, Джон Сьєжка, Лейн Сміт, 1991 місце вільних людей, Як народжувалась середньовічна книга, непрості діалоги, читання для підлітків, стіна, петр сіс, Бібліотека ім. Ярослава Мудрого, Книжковий фуршет: new entries, IZONE, шовкодруки

Illustration: Aaron Becker

Як весело й захопливо провести час із усіма членами родини? Відвідати відкриття країни Північного Сяйва, зазирнути на книжковий фуршет і, звісно, не забути про інтерактивні читання для дітей та дорослих. А де шукати ці та інші найцікавіші події в Києві? Звичайно, у нашій афіші!

Зимові забави Азбукового Королівства: 15 грудня

Музей книги і друкарства України запрошує на фестиваль «Зимові забави Азбукового Королівства». Упродовж двох днів фестивалю у музеї відбуватимуться майстер-класи з атрибуції стародруків, ручного виготовлення паперу, каліграфії, декоративного оздоблення книги, квести для дітей різного віку, майстер-класи від художниці Ганни Губської та народного майстра Миколи Гончарука, ігрові майстер-класи для батьків та дітей, майстер-клас для підлітків зі створення детективної історії та гра для педагогів.

Деталі — за посиланням.
Коли: 15 грудня.
Місце: музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9).

Відкриття країни Північного Сяйва: 15 грудня

15-го грудня на Контрактовій площі відбудеться офіційне відкриття країни Північного Сяйва! Створювати святковий настрій вам буде яскрава ялинка, незабутній концерт, весела снігова гірка, резиденція Святого Миколая та  чарівна світлова казка, вздовж якої простягнуться фантастичні арт-об’єкти.

Деталі — за посиланням.
Коли: 15 грудня, 16:00.
Місце: Контрактова площа.

Art Lab для підлітків: 15 грудня

Учасниця виставки «Свій простір», відеохудожниця та кінорежисерка Оксана Казьміна познайомить учасників своєї майстерні з основами художньої роботи з відео. Також за допомогою власних мобільних телефонів підлітки разом із художницею створять колективний музично-візуальний твір, героями та героїнями якого будуть усі присутні. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Деталі — за посиланням.
Коли: 15 грудня, 16:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Літклуб Букмоль: розклад на грудень, канікули, декабрь афиша, зима в Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, книжки про тигрів, книги про тварин

Літклуб Букмоль: 15 грудня

Поділ на добро та зло, хороших і поганих, красивих і некрасивих — час до часу традиційний погляд на світ вимагає ревізії. Байдуже, стосується це історії, культури, мистецтва чи… звичайної казки про трьох поросят. Хочете долучитися до захопливої казкової ревізії? Тоді у жодному разі не проґавте інтерактивне читання «Правдивої історії про Трьох Поросят» — ще однієї відомої в усьому світі постмодерної книжки-картинки від творчого тандему Джона Сьєжки та Лейна Сміта.
Запевняємо, залишитися байдужим до цієї комічної, іронічної та надзвичайно цікавої спроби глянути на епопею з ламанням будиночків і переслідуванням трьох поросят очима інтелігентного, вихованого та турботливого Вовка, про якого у нас (абсолютно несправедливо!) звикли думати як про Великого і Лихого, просто неможливо. Особливо, якщо читати її в українському перекладі від Букмолі, а потім переосмислювати на захопливому майстер-класі. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 15 грудня, 12:00.
Місце: 1991 місце вільних людей (метро «Тараса Шевченка», вул. Межигірська, 56).

Як народжувалась середньовічна книга: 15 грудня

Середньовіччя – це час не тільки соборів, але й книги. Її створення тривало десятиліттями та об’єднувало інколи до десяти людей. Саме тому «Симболон» підготував для вас унікальний захід «Як народжувалась середньовічна книга». На дорослих і дітей чекають дві короткі та ємкі лекції про технології створення та оздоблення манускриптів, майстер-клас із середньовічного письма для учасників від 7 років, тематичні ігри.
Для дітей обов’язкова реєстрація, для якої необхідно надіслати лист на одну з електронних адрес: vashchuk.lv@gmail.com або stephanierom07@gmail.com У листі вкажіть: ПІБ та телефон одного з батьків, ім’я та вік дитини.

Деталі — за посиланням.
Коли: 15 грудня, 14:00.
Місце: музей книги і друкарства України (вул. Лаврська, 9).

Літклуб Букмоль: розклад на грудень, канікули, декабрь афиша, зима в Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, заходи для підлітків, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, непрості діалоги, фашизм, расизм, історія, історичні книжки

Непрості діалоги: 16 грудня

Насолоджуватися будь-якою музикою, фільмами та книжками. Обирати, який носити одяг і якої довжини мати волосся. Подорожувати до інших країн і спілкуватись із ким заманеться. Вільно ділитися своїми думками з будь-якого приводу. Малювати, співати, писати та змінами фільми, не боячись, що тебе через них запроторять за ґрати… Сьогодні усе це здається таким звичним і природним для багатьох дітей, підлітків і дорослих. Але, як переконує історія, усе може бути інакше й усе має свою ціну. Якою була ціна свободи для багатьох пострадянських країн? Чудовим приводом задуматися над цим є книжка-картинка Петра Сіса «Стіна».
Кожна сторінка цієї унікальної книжки — це можливість повноцінно зануритись у справжню живу історію та відчути те, що відчували люди у часи комунізму й соціалізму. Це дивовижна історія про холодну війну, репресії, промивання мізків і водночас про жагу до свободи, мрії, надію та безмежну силу мистецтва. Це неймовірне поєднання коміксу, книжки-картинки та щоденника дозволяє читачам та побачити найважливіші сторінки з життя за залізною завісою у Чехословаччині очима самого Петра Сіса. Спершу маленького хлопчика, який любить малювати танки. Потім бунтівного тінейджера, який намагається проявляти індивідуальність і захоплюється західною музикою. Молодика, який мріє про свободу. А потім і дорослого чоловіка, який ділиться своїми спогадами із дітьми. Навіщо ділиться? Певні, що після прочитання та розглядання книжки, відповідь на це запитання зможе дати кожен і кожна. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Для дітей віком 9+
Деталі — за посиланням.
Коли: 16 грудня, 12:00.
Місце: Бібліотека ім. Я. Мудрого (Майдан незалежності, вул. М. Грушевського, 1).

Книжковий фуршет: new entries: 16 грудня

Уявіть себе серед сотень шовкодруків, зроблених художниками, де ви, як справжній редактор або редакторка, на свій смак складаєте збірку. Вам важко обрати: шовкодруки гарно зроблені й кожен із них може претендувати на категорію інтелектуальної їжі, аби бути аркушем вашої збірки. Врешті-решт, ви робите вибір щодо власного «візуального обіду».

Деталі — за посиланням.
Коли: 16 грудня, 12:00.
Місце: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події