13 жовтня українська спільнота Burning Man проведе операцію під кодовою назвою Decompression — Rockеt.
Новини / Анонс
10 Жовтня 2019
1920
Decompression Rocket: офіційний регіональний захід Burning Man
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події
Burning Man, бьорнін мен, палац культури куренівка, фестивалі, Decompression Rocket, творчість, що робити в києві, вихідні в києві, київ події жовтень, де провести час в києві, киев события в октябре, бернинг мен, что делать в киеве на выходных, фестивали, вечеринки, творчество, вечірки,

Illustration: Cinthya Alvarez

13 жовтня українська спільнота Burning Man проведе операцію під кодовою назвою Decompression — Rockеt. Всі учасники разом запустять зореліт ДК «Куренівка» в незвідані простори космосу, щоб дослідити нові матерії, знайти нові форми життя і класно з ними запалити. Під час запуску вітаються і заохочуються будь-які культурні дії, що прославлять цю благородну справу.
Оскільки в умовах інопланетного життя гроші нічого не значитимуть, тож на території космодрому їхня концепція не працюватиме. Натомість буде введена сучасніша система — дарування, в рамках якої космоюніти передають один одному різноманітні цінності (їжа з підвищеною кількістю цукру, декоративні елементи, фізичні притискання одного тіла до іншого) і не просять нічого натомість.
Шаленство текстильних фарб і текстур на космодромі може звалити новоприбулих у візуальний шок. Ніхто не знає, чи знайдуть учасники розумне життя за межами Сонячної системи, та напевне там працює правило «зустрічають по одежці» — тому на випадок першого контакту всім космоюнітам рекомендовано вдягнути найяскравішу уніформу, яку вони зможуть відшукати.
Успіх операції не гарантований. Або учасники подолають стратосферу разом із усіма іншими сферами та вознесуться до зірок або ефектно розлетяться на маленькі шматочки. У будь-якому випадку буде весело.
Двигуни на повну потужність. Буде багато вогню!

Деталі — за посиланням.
Коли: 13 жовтня, 16:00.
Місце: Палац культури «Куренівка» (вул. Костянтинівська, 73).

Burning Man вихідні у Києві розваги творчість фестивалі