День авіації і космонавтики у Музеї української діаспори

Illustration: James Ward

14 квітня з нагоди Дня авіації і космонавтики з 12:00 до 16:00 у Музеї української діаспори відбудеться Sikorsky mini-fest. Протягом чотирьох годин фесту у просторі виставки «Наш Сікорський» триватиме серія екскурсій-квестів, а на музейному горищі діятиме імпровізована «Майстерня Сікорського».

Під час екскурсії батьки та діти дізнаються про київський та американський періоди життя всесвітньо відомого авіаконструктора, побачать відтворені куточки київського помешкання та майстерні Сікорського, моделі його найвідоміших літаків та гелікоптерів, а також переглянуть короткометражний фільм із голосом самого Сікорського за кадром. Завершиться екскурсія квестом «Талісман Сікорського». Виконавши усі завдання, учасники віднайдуть щасливий капелюх авіаконструктора та матимуть змогу зробити у ньому селфі.

Розклад екскурсій:
12:00 — 12:45
14:00 — 14:45

«Майстерня Сікорського»:

12:00 — 16:00 — майстер-класи по моделюванню й дизайну літальних апаратів. Діти матимуть змогу створити власні літачки, міні-гелікоптери чи повітряні змії, як це колись робив Ігор Сікорський у дворі батьківського будинку в Києві. Діти віком від 5 років під наглядом дорослих зможуть скласти дерев’яну 3-D модель вертольота, розмалювати її на свій смак та забрати з собою на пам’ять. Для дітей віком від 8 років завдання буде складнішим — створити об’ємну модель літачка із пінопласту або змайструвати з найпростіших матеріалів повітряного змія. Їх навіть можна буде запустити в небо у затишному музейному дворику. Протягом фесту батьки та діти також зможуть скуштувати чай «Політ із Сікорським» та смаколики, завітавши до кавового куточку в музеї.

Вартість:
— екскурсія та квест — 50 грн;
— майстер-клас із моделювання гелікоптера — 60 грн;
— майстер-клас із моделювання літака — 60 грн;
— майстер-клас зі створення повітряного змія — 60 грн.
Коли: 14 квітня, 12:00 — 16:00.
Місце: Музей української діаспори (вул. Московська, 40-Б).
Деталі  за телефоном +380 (044)280-64-18.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події