Освітня компанія ZNOUA запрошує підлітків 12–16 років у денний табір Z-camp!
Новини / Анонс
10 Травня 2018
701
Денний міський табір «Z-camp» від ZNOUA
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Geraldine Sy

Освітня компанія ZNOUA запрошує підлітків 12–16 років у денний табір Z-camp! Це нагода спробувати себе у справжніх бізнес-проектах та повчитися в професіоналів. Програма табору спрямована на розвиток ключових навичок майбутнього: креативність, командну роботу, критичне мислення, комунікації.

У чому унікальність Z-camp?
— 10 днів спільної роботи над розробкою бізнес-проекту.
Актуальні професії вивчаємо одразу в процесі роботи! Кожна зміна створює та презентує концепцію одного командного проекту. З-поміж них: фестиваль, вільний простір та кафе, інтернет-магазин.
— Майстер-класи від професіоналів, які розкажуть про свій фах і дадуть поради по проекту. Серед наставників — бізнес-тренери, керівники проектів, маркетологи, SMM-менеджери, PR-менеджери, а також ресторатори, дизайнер інтер’єру та web-дизайнер. У кожній зміні — психолог і кар’єрний консультант.
— Екскурсії в компанії: заглянемо на їхню «внутрішню кухню» та поспілкуємося з представниками. У кожній зміні — 4 екскурсії в компанії.
— Командні ігри, квести, вікторини та дебати, зокрема просто неба у парковій зоні.

Під час табору підлітки спробують себе у  підприємництві та проджект-менеджменті, маркетингу та презентаціях, копірайтингу та професійній роботі в соцмережах, дизайні інтер’єру та IT-напрямку (в окремих змінах).

Дізнатися більше про табір та зареєструватися можна за посиланням.
Вартість: від 6500 грн (до 15.05 — 5900 грн).
Місце: м.Київ, вул. Круглоуніверситетська, 3-5, офіс 70 (поруч з м. Хрещатик).

ZNOUA Київ розваги розвиток дитини табір