Громадська організація «Культурні географії» запрошує на презентацію результатів унікального соціо-антропологічного дослідження впливу пандемії коронавірусу на дитинство в Україні.
Новини / Анонс
1 Листопада 2021
358
Діти Covid-19: як пандемія вплинула на дитинство в Україні
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

У п’ятницю, 5 листопада, о 16:00 команда проєкту «Діти Covid-19» презентує результати соціо-антропологічного дослідження впливу пандемії коронавірусу на життя та побут дітей України.
Подія відбудеться онлайн, у форматі ZOOM-конференції. Аби взяти участь, заповніть, будь ласка, коротку анкету за посиланням: https://bit.ly/children-covid19-registration.

Майже півроку команда проєкту ґрунтовно працювали над тим, аби почути, зібрати та проаналізувати історії від дітей та підлітків України про досвід життя під час пандемії та вплив карантину на їхній побут, навчання та відпочинок.
Позаду 3 етапи: кабінетне дослідження, якісний (віддалена етнографія) та кількісний (телефонне опитування, реалізоване Київським міжнародним інститутом соціології) етапи. Зібрані дані та дослідницькі висновки представлять у форматі онлайн-дискусії.

Під час презентації з експертами та експертками, обговорюватимуть теми:

Усі зареєстровані на презентацію учасники/-ці отримають електронний примірник звіту за день до заходу. Файл надішлють на вказану в реєстраційній анкеті пошту. Звіт стане публічно доступним
на сайті childrencovid19.org.ua одразу після події.

Учасники/-ці дискусії:

Тетяна Саніна, соціологиня, координаторка кабінетного та кількісного етапів дослідження «Діти Covid-19»;
Юлія Соболь, дослідниця дитинства, проєктна менеджерка «Діти Covid-19»;
Тіна Полек, антропологиня, координаторка якісного етапу дослідження «Діти Covid-19»;
Олексій Лиштва, керівник програми CATI (комп’ютерна система телефонного опитування) Київського Міжнародного Інституту Соціології, куратор телефонного опитування у рамках дослідження «Діти Covid-19».
Модерує розмову — Олена Брайченко, антропологиня «Центру прикладної антропології», співзасновниця проєкту «Їжакультура».

Аби слідкувати за новинами, підписуйтесь на сторінку Facebook-події.

Проєкт «Діти Covid-19» реалізується на замовлення ГО «Культурні географії», за фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Стежте за перебігом проєкту на Fb-сторінках: Дитячі географії та Cultural Geographies. Більше про методи, етапи дослідження та команду проєкту читайте на сайті childrencovid19.org.ua.

Cultural Geographies діти Діти Covid-19 Дитячі географії дослідження коронавірус підлітки пандемія