Книжка коміка Джона Олівера «Один день із життя Марлона Бандо», що пародіює дитячу книжку родини віце-президента США Майка Пенса, б’є рекорди продажів на Amazon
Новини / Новина
24 Березня 2018
1087
Дитяча книжка, що тролить віце-президента США, стала бестселлером
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©
Дитяча книжка про кролика-гея, яка тролить віце-президента США, б’є рекорди продажів, лгбт, тролінг, пародія, президент сша, майкл пенс, майкл бандо, бундо, кролики, скандали, політичний скандал, гомофобія

A Day in the Life of Marlon Bundo

18 березня відомий комік і телеведучий Джон Олівер у недільному випуску свого сатиричного ток-шоу «Події минулого тижня з Джоном Олівером» (Last Week Tonight with John Oliver), що був присвячений оцінці поглядів, діяльності та особистості віце-президента Майка Пенса, презентував жартівливу дитячу книжку «Один день із життя Марлона Бандо», яка за тиждень очолила список найпопулярніших покупок на сервісі Amazon.
Усього за два дні після виходу книжки, що стала відомою під назвою «Last Week Tonight with John Oliver Presents A Day in the Life of Marlon Bundo», було продано 180 000 примірників.

Дитяча книжка про кролика-гея, яка тролить віце-президента США, б’є рекорди продажів, лгбт, тролінг, пародія, президент сша, майкл пенс, майкл бандо, бундо, кролики, скандали, політичний скандал, гомофобія

Причиною такого успіху стало те, що написана британським коміком Джоном Олівером та сценаристкою Джилл Твісс (однією з авторок шоу «Події минулого тижня з Джоном Олівером») дитяча книжка у певному сенсі пародіює інше видання. Мова про анонсовану ще 15 вересня 2017 року дитячу книжку «День Марлона Бандо у житті віце-президента», яку спільними зусиллями створили донька та дружина віце-президента США Майка Пенса. Власне, саме бажання потролити Пенса, відомого своєю жорсткою консервативною позицією та виступами щодо необхідності ввести «терапію з перевиховання геїв», і спонукала творців сатиричного ток-шоу перетворитися на дитячих письменників.

Головним героєм обох книжок став цілком реальний домашній улюбленець родини Пенсів, кролик на ім’я Марлон Бандо, якого віце-президент подарував своїй доньці Шарлотті 5 років тому і який завдяки власному Instagram-акаунту є страшенно популярним у США. Крім того, ілюстрації в обох книжках виконані у дещо схожому стилі. От тільки, якщо книжка Пенсів є історією про робота віце-президента Сполучених Штатів, покликаною популяризувати традиційні цінності, показаною з точки зору кролика, то у книжці Джона Олівера розповідається про самого кролика, який, як виявляється, є геєм. За сюжетом кролик-гей одного дня знаходить своє кохання і намагається одружитися з іншим кроликом, попри заборони злого жука, який на малюнках E.G. Keller на диво нагадує віце-президента Сполучених Штатів.

Дитяча книжка про кролика-гея, яка тролить віце-президента США, б’є рекорди продажів, лгбт, тролінг, пародія, президент сша, майкл пенс, майкл бандо, бундо, кролики, скандали, політичний скандал, гомофобія, Last Week Tonight with John Oliver Presents A Day in the Life of Marlon Bundo

A Day in the Life of Marlon Bundo

Цікаво не лише те, що жартівлива книжка стала популярнішою, ніж “оригінальне” видання, але й те, що у ток-шоу «Події минулого тижня з Джоном Олівером» її презентували на день раніше. Крім того, усі гроші, виручені від її продажу, йдуть у благодійні фонди, що допомагають ЛГБТ-молоді.
Наразі обидва видання можна придбати на Amazon за майже однакову вартість, але на книжку «Один день із життя Марлона Бандо» доведеться трохи зачекати – перший наклад видання уже скінчився.

Джерело: The Guardian

 

гомофобія лгбт пародія політика США