DOC/САДОК: дитячий простір кінофестивалю Docudays UA

DOC/САДОК, DOC САДОК, DOC САДОК Docudays, центру раннього розвитку Kangaroo, центр раннего развития Kangaroo, докудейз, докудейз 2017, докудейз дети, док садок, детское пространство докудейз, пространство для детей докудейз, где оставить детей докудейз, де залишити дітей докудейз, документальний театр, документальний театр для підлітків, Kangaroo Nursery School, DOC САДОК 2017, дитячий простір Docudays, Docudays, Docudays 2017, дитячий простір Docudays 2017,

Дитячий простір DOC/САДОК – це насичена програма активних і цікавих подій для дітей від 3 до 14 років, та зручна можливість для дорослих глядачів відвідувати покази, не турбуючись про те, з ким залишити дітей.

За найменшими дітьми (3–6 років) доглядатимуть професійні вихователі центру раннього розвитку Kangaroo Nursery School, що заснований на принципах вільного виховання та порадах Марії Монтессорі. Так, у невимушеній атмосфері викладачі центру пропонують дітям досліджувати та пізнавати себе та світ навколо. На дітей 6–12 років щодня чекатимуть розважально-пізнавальні зустрічі та цікаві заняття, співучасницею яких буде Марина Нікольчева, досвідчена в спілкуванні з дітьми будь-якого віку. Також цьогоріч відбудеться набір дітей у віці 9–14 років на курс документального театру. Разом із «Дитячими географіями» та режисеркою документального театру Лізою Олійник учасники та учасниці працюватимуть з автобіографічними історіями, переосмислюючи власний досвід та розуміння навколишнього середовища, міста й природи, театральними методами, досліджуючи простори Києва, результатом чого стануть етюди до документальної вистави. Реєстрація на студію документального театру за лінком.

Наскрізною темою фестивалю Docudays UA у 2017 році є екологія. Чи є проблема навколишнього середовища такою вже надуманою, як уважають лідери певних країн, чи в нас насправді лишається обмаль часу на «безпроблемне» життя? Як змінюється екологія нашого світу та що ми можемо змінити в ньому, аби залишити придатне місце для існування наступним поколінням? Рішення щодо зменшення впливу людини на довкілля приймаються не лише на глобальному рівні, а й серед нас – у кожній родині та оселі. Ми можемо жити розумно та екологічно, і програма DOC/SADOC цього року переконує, що це також весело та захопливо.

Детальна програма — за посиланням.

Стежте за оновленнями розкладу та описом усіх занять DOC/САДОК у події на Facebook та за тегом #docsadoc.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин