DOCU/ТАБІР: зніми свій документальний фільм про карантин

Ти підліток, тобі нудно сидіти вдома на карантині, ти любиш документальне кіно і мрієш зняти своє? DOCU/ТАБІР запрошує підлітків з усіх куточків України взяти участь у Студії документального кіно та поміркувати, як змінилося наше повсякдення під час карантину. 

Ще два місяці тому команда фестивалю DocuDays планувала, що свій документальний фільм, для декого й перший, учасники та учасниці DOCU/ТАБОРу зніматимуть, мандруючи містом та спілкуючись з іншими людьми, складали можливі маршрути цих мандрівок, але й уявити не могли, що мандрувати юним документаліст(к)ам доведеться з кімнати на балкон, звідти в іншу кімнату та коридором на кухню, а живе спілкування з іншими людьми замінить онлайн-формат. 

Аналізуючи події, які докорінно змінили звичний спосіб життя, DocuDays впевнені, що  саме зараз кожен отримує той унікальний досвід, який хочеться зафіксувати – у пам’яті, на знімках, у відеоісторіях. Тому карантин стане темою підліткової Студії документального кіно, заняття в якій триватимуть з 25-го квітня до 3-го травня включно.

Оскільки навіть онлайн DOCU/ТАБІР зможе працювати лише з обмеженою кількістю дітей та підлітків, для участі потрібно до 20-го квітня включно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Взяти участь у конкурсному відборі можуть підлітки з будь-якого куточка України віком від 10-ти до 14-ти років включно. Звісно, усі заняття будуть відбуватися в онлайн-форматі та є безкоштовними.

Більше про фестиваль та розклад показів, ви зможете дізнатися уже зараз на сайті фестивалю.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©