Студія документального кіно для дітей відбудеться онлайн з 20 до 28 березня в рамках програми DOCU/ТАБІР Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Новини / Новина
5 Березня 2021
245
Docudays UA: стартував набір учасників Студії документального кіно для дітей
Наталя Андрейко
кураторка Літклубу

В рамках студії, поєднуючи теорію і практику, діти зможуть пройти інтенсивний базовий курс з документалістики у форматі селфі-спостереження.
Запрошуємо долучитися дітей віком від 11 до 16 років.
Участь у програмі безкоштовна. Щоб долучитися до Студії документального кіно, заповніть анкету за посиланням до 12 березня 2021 року: http://bit.ly/docu-film-kids-studio
Результати відбору будуть оголошені 15 березня.
Під час Студії діти працюватимуть разом з координаторкою програми та режисеркою Анною Корж, режисеркою Анною Лисун, операторкою Олександрою Луніною та режисеркою анімації Ганною Кривонос.
Ранкові вправи замість гри на телефоні, відмова від улюбленого тістечка, день без цукру чи ранкова пробіжка. Під час Студії документального кіно ми пропонуємо дітям переосмислити власні звички крізь об’єктив камери. Ми уважно придивимось до змін у відчуттях, настрої та самопочутті кожного/-ої з учасників/-ць. А режисерка та аніматорка Ганна Кривонос разом з дітьми зафіксує ці трансформації у стоп-моушн анімації.
Документальні селфі-спостереження учасників/-ць Cтудії разом з анімацією створять альманах, презентація якого відбудеться під час 18 Docudays UA.
Студія документального кіно проходитиме у форматі тренінгу та передбачатиме участь в онлайн-обговореннях кожного дня протягом трьох годин. Просимо учасників/-ць подбати заздалегідь про наявність камери та мікрофону під час онлайн-занять.

Docudays UA документальне кіно студія фестиваль