Святкуйте 50 років Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» і дивіться кінопрограму Docudays UA «Це справжнє життя. Docudays UA на “Молодості”».
Новини / Анонс
1 Червня 2021
451
Це справжнє життя: Docudays UA представляє кінопрограму на фестивалі «Молодість»
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

З нагоди 50-річчя Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» Docudays UA долучається до подій фестивалю із програмою «Це справжнє життя. Docudays UA на “Молодості”». З 29 до 6 червня святкуйте 50 років «Молодості» офлайн та онлайн, дивіться кінопрограму Docudays UA у кінотеатрах «Жовтень», «КІНО 42» та «Оскар», а також нарешті наживо відвідайте мультимедійний проєкт «Добре проторені зв’язки» у Музеї кіно Довженко-Центру.
«Кажуть, 50 — нові 30. 50-й рік “Молодості” — це радикальна зрілість, поле для експериментів, яке схопила нова енергійна команда. Ваш потужний вайб неможливо не відчути! Нам дуже приємно привітати фестиваль спеціальним подарунком — глядацькими хітами від Docudays UA та ексклюзивним мультимедійним виставковим проєктом “Добре проторені зв’язки”. Хай живе “Молодість”!» — коментує Вікторія Лещенко, програмна директорка Docudays UA та цьогоріч членкиня журі документального конкурсу фестивалю «Молодість».
До програми «Це справжнє життя. Docudays UA на “Молодості”» увійшли улюблені стрічки 18 Docudays UA з національного конкурсу DOCU/УКРАЇНА та позаконкурсних програм DOCU/ХІТИ, МАЙСТРИ та DOCU/ART:

Виставковий проєкт «Добре проторені зв’язки» з міждисциплінарної програми 18 Docudays UA DOCU/СИНТЕЗ буде відкритий для відвідувачів з 28 травня до 13 червня у Музеї кіно Довженко-Центру. У межах виставки українські медіахудожники/-ці Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний вступають у діалог з візіонерськими розробками вчених 1960–1980-х та науково-популярним кіно студії «Київнаукфільм» того ж періоду.
«Експозиція мультимедійного проєкту “Добре проторені зв’язки” від початку будувалася навколо центральної інсталяції, що як пластично, так і змістовно, мала об’єднати всі складові. Окрім того, самі медіароботи містять в собі матеріальні об’єкти та інтерактивні елементи. Утім, у будь-якому випадку, простір, фізична присутність, темпоральність — надзвичайно важливі компоненти мови мистецького висловлювання. Особливо, коли весь культурний процес змушений дрейфувати в онлайн.» — зазначає Олександра Набієва, кураторка міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ та виставки «Добре проторені зв’язки».
Більше про проєкт «Добре проторені зв’язки» можна дізнатися, переглянувши дискусію 18 Docudays UA «Серце, мозок та інші пристрої. Як пов’язане науково-популярне кі­но, кі­бер­не­ти­ка та циф­ро­ві медії?» з художницею Лерою Полянськовою, мистецтвознавицею Тетяною Кочубинською та кураторкою програми Олександрою Набієвою на DOCUSPACE.
Шукайте розклад програми на сайті фестивалю «Молодість».

Docudays UA документальне кіно Молодість фестиваль