Дитяче свято в НХМУ: «Портрет малої Олі»

Дитяче свято в НХМУ: "Портрет малої Олі", Nebo BookLab Publishing, Анна Гаврилюк, Юлія Лактіонова, національний музей україни

У неділю 29 травня Національний художній музей України та видавництво Nebo BookLab Publishing запрошують дітей від 5 до 12 років на ювілейне, 10-те Дитяче свято в НХМУ!

На відвідувачів свята очікує презентація книги «Портрет малої Олі», зустріч з авторкою Юлією Лактіоновою та майстер-клас від ілюстраторки видання Анною Гаврилюк. 

Дитяче свято в НХМУ: "Портрет малої Олі", Nebo BookLab Publishing, Анна Гаврилюк, Юлія Лактіонова, національний музей україни

Книжка Юлії Лактіонової та Анни Гаврилюк розповідає історію про шестирічну Олю, яка живе у чарівному дитячому світі, де іграшки говорять та діють, коли їхні хазяї не бачать. Дівчинка любить малювати, адже росте вона у сім’ї художників. Історія відбувалась у зимовому Києві в 50-х роках на колишній вулиці Червоноармійській. Ця історія створена за мотивами картини української художниці Тетяни Яблонської «Застудились», хоча біографічною її назвати не можна. Авторка лише намагалась уявити, яким чином було створене полотно.

Спеціально до події будуть виставлені роботи Тетяни Яблонської та її доньки Ольги Отрощенко. 

Де: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6)
Коли: початок о 12:00
Вхід вільний бов’язкова попередня реєстрація: education@namu.kiev.ua/279-64-62)

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©