Ева Суссо на Книжковому Арсеналі

 

Чому виникає любов, а чому — ненависть? Що таке щастя? Чому люди помирають? Хто визначає наше майбутнє? Чи всі люди однаково цінні? Згадайте себе в дитинстві — чи завжди ви отримували відповіді на ті безліч питань, що не давали вам спокою? Напевне, що ні, адже на численні екзистенційні дитячі запитання мало хто звертає увагу. Але тільки не шведська дитяча письменниця Ева Суссо та письменниця й ілюстраторка Анна Хьоґлунд. Вони об’єдналися та розглянули усі ці запитання у філософській перспективі та спробували відповісти на них вустами провідних світових мислителів у книжці «Усі запитують, чому». А позаяк думати про вічне властиво не лише дітям, книжка супроводжуватиме в міркуваннях читацтво будь-якого віку.
30 травня о 17:00 на Книжковому Арсеналі Ева Суссо згадає весь свій досвід спілкування із дітьми та візьме участь у дискусії «Як говорити з дітьми на складні теми». Разом із українською письменницею та правозахисницею Ларисою Денисенко вона спробує знайти відповіді на численні дитячі запитання та зрозуміти, як правильніше розмовляти з малечею про смерть, любов, щастя, людські цінності та інше.
А 31 травня у залі «Фарби» Ева Суссо презентуватиме книгу «Усі запитують, чому» і всі охочі нарешті отримають відповіді на хвилюючі запитання від поважних філософів і філософинь, які взяли на себе подобу різних тварин на сторінках видання.

Коли: 30 та 31 травня.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12), зал «Фарби».
Більше цікавих подій Книжкового Арсеналу ‒ у нашому анонсі.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події