«ФантФест»: дитячий конкурс фентезі й фантастики

Гоголь-фентезі імені Рудого Панька, ФантФест, літературний конкурс ФантФест, конкурс ФантФест, дитячий літературний конкурс ФантФест, конкурс фентезі та фантастики ФантФест, конкурс літератури фентезі та фантастики, конкурс літератури фентезі та фантастики ФантФест, дитячий літературний конкурс, бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки, Міжнародний фестиваль мистецтв Гоголь-фентезі імені Рудого Панька, фестиваль гоголь-фентезі

У рамках VІІ Міжнародного фестивалю мистецтв «Гоголь-фентезі імені Рудого Панька» триває дитячий літературний конкурс фентезі та фантастики «ФантФест».

Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:
— учні 7–11 класів (12–16 років);
— молодь 17 — 21 року.

Можна надсилати твори таких жанрів: казка, оповідання, новела, уривок із великого твору.

Тексти українською або російською мовами (обсяг до 8 сторінок друкованого тексту, шрифт Times New Roman, 14 кегль) подаються в електронному варіанті разом (в одному файлі Microsoft Word) із заявкою, що містить прізвище та ім’я автора, вік, назву навчального закладу чи місця роботи, поштову та електронну адреси, телефон.

Усі надіслані роботи без позначення прізвищ авторів оприлюднять на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки для проведення голосування в категорії «Приз читацьких симпатій».

Оцінювання творчих робіт і виявлення переможців у кожній віковій категорії окремо здійснює журі з представників творчих спілок і культурної громадськості. У першій декаді квітня 2017 року відбудеться урочисте нагородження переможців. За результатами конкурсу видадуть електронну збірку творів переможців.

Термін подання робіт – до 15 березня 2017 року включно.

Творчі роботи з позначкою «На конкурс «ФантФест» слід надіслати на адресу: 2016.konkurs@gmail.com.

Рукописи також можна передати особисто або поштою на адресу: 73000, м. Херсон, вул. Червоностудентська, 21 (Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки).

Модератор проекту – Надія Звягінцева, тел. 0552-41-03-47, моб. 050-396-20-05.

Організатори: Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки та громадська організація «Міжнародний фестиваль мистецтв «Гоголь-фентезі імені Рудого Панька».

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин