Найцікавіші події Києва у лютому

святкові вихідні, афіша київ, афиша киева февраль, выходные в феврале, фестивали в киеве, события, вихідні лютий, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у лютому, події лютого, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в феврале всей семьей, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, книжкова барахолка, Eter, книжная барахолка, где продать старые книги, де продати старі книжки, Нагородження переможців ЛітАкцент року, книгарня Є, лялькова вистава, кукольное представление, кукольный театр, Національна бібліотека України для дітей, Архітектура Громада Час, мистецький арсенал, Less details — more books, книжковий дизайн, дівоча тусовка з Іриною Мацко, Довженко Книги Кава Кіно, Future Generation Art Prize, нова виставка в пінчукартцентрі, пинчукартцентр, пинчук арт центр, PinchukArtCentre, Як використовувати гаджети в своєму класі, літклуб 1991, Конгрес Література в Дії, літературний конгрес, Goethe-Institut, гете інститут,

Illustration: Roberto Blefari

Дома під ковдрою тепло й затишно, але геть не так весело, як хотілося б. Та не хвилюйтеся, адже лютий буде насичей цікавими подіями, які не дадуть вам занудьгувати. Книжкові барахолки, відкриття виставок, підліткові тусовки та ще безліч захопливих заходів ви не пропустите, якщо читатимете нашу афішу.

Книжкова барахолка: 2 лютого

Любите купувати книжки, але прочитаних назбиралося стільки, що їх вже ніде подіти? Приходьте на книжкову барахолку 2 лютого поспілкуватися з такими ж як ви та віддати, обміняти чи продати свої старі книги.
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 2 лютого, 13:00.
Місце: Eter (вул. Васильківська, 1).

Нагородження переможців ЛітАкцент року — 2018: 5 лютого

Сайт літературної критики «ЛітАкцент» спільно з книгарнею «Є» запрошує на церемонію нагородження переможців книжкового рейтингу «ЛітАкцент року — 2018»!
Журі оголосить і нагородить переможців рейтингу в 5-ти номінаціях: «Поезія», «Проза», «Поезія і проза для дітей», «Есеїстика й художній репортаж», «Літературознавство». Також буде вручено антипремію «Золота булька».
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 5 лютого, 18:30.
Місце: книгарня «Є» (вул. Лисенка, 3).

Лялькова вистава «Принцеса-Стрибунка»: 5 та 26 лютого

Лялькова вистава для дітей від 3 до 8 років «Принцеса-Стрибунка» — казкова та зворушлива історія принцеси Ярмилки, яку злий Чаклун, силою закляття змусив стрибати. Невже принцеса залишиться стрибункою назавжди? Чи знайдеться смілівиць, який не побоїться протистояти Чаклунові? Приходь і дізнайся, як сміливість та винахідливість допомогли принцу Іржі позбутися злих чарів та знайти своє кохання.
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 5 а 26 лютого.
Місце: Національна бібліотека України для дітей (вул. Я. Корчака, 60).

Відкриття виставки «Архітектура. Громада. Час»: 7 лютого

Команда 5.6 magazine підготувала критичний номер журналу «Архітектура.Громада.Час», присвячений стосункам між громадою, забудовниками та архітекторами.
Головна мета – показати хаотичний стан будівництва в українських містах. Проект «Архітектура. Громада. Час» – платформа соціальної активності, тому 11 номер часопису буде презентовано під час колективної виставки п’ятнадцяти авторів у Малій галереї Мистецького арсеналу. Серед авторів є як професійні фотографи, так і архітектори, журналісти та дизайнери, які досліджують актуальні проблеми та трансформації міського середовища.
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 7 лютого, 18:30.
Місце: Мистецький арсенал (вул. Лаврська, 10).

Less details — more books: 8 лютого

«Книжковий дизайн схожий на приготування їжі: ти береш ті самі інгредієнти — тексти, зображення, шрифти, програмне забезпечення, а результат кожного разу різний», — вважає німецько-латвійський видавець та дизайнер Том Мразаускас.
Так само й дискусія щодо вдалого чи невдалого дизайну книжок може бути справою смаків, суперечки про які завжди суб’єктивні. Українська видавнича спільнота останнім часом інтенсивно обговорює погляди на оформлення книжок із різних перспектив: якими мають бути вимоги до дизайну видання з боку видавця, продавця, дизайнера та, зрештою, читача? Чи існують правила та канони, яким повинен підпорядкуватись книжковий дизайн? Хто визначає ці правила?
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 8 лютого, 19:00.
Місце: Палатка (пров. Бехтеревський, 14).

Статус «дорослий»: дівоча тусовка з Іриною Мацко: 8 лютого

Книжково-освітній проект #girlсвіт триває! Сезон 2019 відкриває дівоча тусовка «Статус «дорослий»» із тернопільською письменницею Іриною Мацко.
Що нас так приваблює в дорослості, про що ми не здогадуємося чи не розповідаємо? Про це дізнаєтеся на тусовці, а ще навчитеся «дорослості» в дітей і «дитинності» в дорослих та дізнаєтеся спектр смаків дорослого життя.
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 8 лютого, 18:30.
Місце: Довженко. Книги. Кава. Кіно (вул. Бульварно-Кудрявська, 43-А).

Відкриття виставки Future Generation Art Prize: 9 лютого

9 лютого розпочне свою роботу виставка 21 номінанта на здобуття Премії Future Generation Art Prize 2019, що представить нові або недавно створені роботи митців із 17 країн світу. Перша міжнародна премія для молодих художників віком до 35 років, заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, в цьому році відзначає своє десятиріччя.
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 9 лютого, 12:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Як використовувати гаджети в своєму класі: 11 лютого

Які є корисні додатки, які допоможуть ефективно вивчати іноземні мови? Як перетворити «злощасні» смартфони та інші гаджети на друзів під час уроків? Як зацікавити школярів до навчання за допомогою технологій? Шукатимете відповіді разом під час першої з циклу спільних майстерок «Освіторії» та Green Country.
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 11 лютого, 18:00.
Місце: хаб «Освіторії» (вул. І. Мазепи, 1).

Літклуб 1991: 16 лютого

Ми часто говоримо про класичних письменників та їх канонічні твори. І, на жаль, рідко відкриваємо для себе нові обличчя сучасності, які творять українську літературу зараз. 16 лютого усіх охочих виправити цю ситуацію запрошують до літклубу, де будуть говорити про молодих і сміливих письменників та їх неоднозначні твори.
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 16 лютого, 15:00.
Місце: 1991 (вул. Межигірська, 56).

Конгрес «Література в Дії»: 23-24 лютого

В рамках Конгресу будуть презентовані візія діяльності і плани на 2019 рік Українського інституту книги та програмні плани в літературному секторі новоствореного Ukrainian Institute. Також учасники поговорять про те, яким має бути літературний проект, щоб він був цікавий на експорт. А ще про досвіди, факапи і перемоги в процесі подання на українські грантові програми, про договірні відносини з видавництвами, про преміальний процес в Україні, а також про нові виклики, інституалізацію і масштабування культурних проектів.
Для участі необхідно зареєструватися.

Деталі — за посиланням.
Коли: 23-24 лютого.
Місце: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

 

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події