Фешн вікенд у бібліотеці: майстер-класи для мейкерів

Олеся Вершигора, Яна Червінська, Марія Сорокіна, Бібліотека Майбутнього, Дитяча бібліотека на подолі, детская библиотека на подоле, библиотека будущего, мастер-классы для взрослых и детей, переработка вторсырья, переробка вторинної сировини, Make Something Week, Greenpeace International Fashion Revolution UA, майстер-класи для дорослих та дітей, вихідні в києві, події,

Illustration: Fashion Revolution UA

Ніколи не пізно вчитися, надихатися та здобувати нові практичні навички, щоб творити власноруч — запевняє команда Fashion Revolution UA, що організувала тиждень Make Something Week від Greenpeace International в Україні. Майстер-класи будуть присвячені модному ескізу. Дорослі та діти старше 12 років зможуть почерпнути щось для повсякденного життя, а дехто, можливо, навіть розкриє свій талант дизайнера.

Чи можна створювати аксесуари та предмети дизайну з вторинної сировини? На це питання об 11:00 відповість Марія Сорокіна, засновниця етичного бренду аксесуарів і біжутерії з переробленого пластику, а також наведе приклади recycling і upcycling проектів.
На лекції ви дізнаєтеся про тенденції використання вторинної сировини, кругову економіку на приватних прикладах, українські та світові recycling і upcycling проекти в дизайні і моді, що можна використовувати в домашніх умовах для створення нових предметів. Участь у лекції безкоштовна за попередньою реєстрацією.
А о 12:30 ви навчитеся в‘язати сумку на всі часи та сезони. Зручну, містку та незамінну авоську, про яку вперше почули в далекому 1935 році. Чудова та екологічна альтернатива поліетиленовим пакетам. Вона стане вашим незамінним супутником, особливо, якщо ви зробите її власними руками. Майстер-клас проводитиме Олеся Вершигора, засновниця бренду Avoska, партнерка Sustainable Fashion Pad та еко-ентузіастка. Будь ласка, зареєструйтеся на подію тут.
Яна Червінська розкаже та покаже на практиці, як створювати ескізи о 15:30. Воркшоп надихне вас на безліч ідей, які ви зможете втілювати у реальність та експериментувати зі своїм одягом. Можливо, саме після цього заняття ви відкриєте для себе всі невідомі грані свідомої моди. Зареєструватися на майстер-клас можна тут.

Події відбуватимуться за підтримки Бібліотеки Майбутнього.
Деталі — за посиланням.
Коли: 2 грудня.
Місце: Дитяча Бібліотека на Подолі (вул. Мижигірська 25).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події