Першого вересня у PinchukArtCentre відбудеться фестиваль для дітей та підлітків «Art Day».
Новини / Анонс
21 Серпня 2019
1407
Фестиваль «Art Day» для дітей та підлітків у PinchukArtCentre
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

pinchukartcentre, pinchuk art centre, пінчук арт центр, фестивалі, сімейні розваги, київ афіша, цікаві події в києві, для дітей, що робити з дітьми на вихідні, куди піти 1 вересня, пинчук, фестивали, арт дей, куда пойти с детьми на выходные, киев интересные события, развлечения для семьи,

Проведіть перше вересня весело й корисно, завітавши разом із усією родиною на 3-й щорічний фестиваль «Art Day» у PinchukArtCentre. Діти, підлітки та їхні батьки зможуть ознайомитись із поточними виставками та долучитися до різноманітних активностей, які відбуватимуться в арт-центрі протягом усього дня. Всі події відкриті для дітей з інвалідністю та особливостями розвитку.

Цього року на гостей чекають читання з Букмоль, мультики від фестивалю Linoleum, занурення у віртуальну реальність із Sensorama Lab, наукові лабораторії від «Дні науки», воркшопи сучасних митців та мисткинь. Крім того, завдяки художньому гриму учасники фестивалю приміряють новий образ та зроблять фото у спеціальній яскравій фотозоні.
На фестивалі «Art Day» ніхто не нудьгуватиме, адже поки діти братимуть участь у заняттях, батьки матимуть можливість долучитися до екскурсій, що проходитимуть щогодини з 13:00 до 18:00.
Фестиваль є частиною освітньої програми PinchukArtCentre, що націлена на розвиток знань у молодого покоління, яке цікавиться сучасним мистецтвом.

Вхід вільний.
Програма та деталі —  за посиланням.
Коли: 1 вересня, 12:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

PinchukArtCentre розваги розвиток дитини сімейні розваги фестивалі