Протягом серпня Docudays UA показуватиме фестивальні хіти у соціальному ресторані «Скворечник», що розташований на березі Дніпра.
Новини / Анонс
31 Липня 2017
681
Фестивальні хіти Docudays UA на березі Дніпра
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©
Фестивальні хіти Docudays UA на березі Дніпра, The Yes Men: Згодні бунтують,Вийшло з моди,ПОКОЛІННЯ СПОЖИВАННЯ,Народжені бути вільними,Як змінити світ, скворечник, кафе на деревьях, кіно просто неба, кінотеатри, документальні фільми,фестивалі,безкоштовні події

Кадр з фільму «Народжені бути вільними» Ґаяне Петросян

Протягом серпня Docudays UA показуватиме фестивальні хіти у соціальному ресторані «Скворечник», що розташований на березі Дніпра.

Усі охочі зможуть побачити чотири документальні стрічки, а саме фільм-відкриття про знаменитий дует активістів «The Yes Men: Згодні бунтують», стрічку «Вийшло з моди» зі спеціальної програми фестивалю «ПОКОЛІННЯ СПОЖИВАННЯ», фаворита глядацьких симпатій про відважних журналісток-дайверок «Народжені бути вільними» та один із хітів минулого літа – історію про найбільший екологічний рух світу «Як змінити світ».

3 cерпня, 21:00
«The Yes men: згодні бунтують» Лори Нікс та The Yes Men (Енді Бічлбаум, Майк Бонанно)

«Зміна клімату – одне з тих питань, що може змусити вас лишитися в ліжку на весь день. І гумор – це найкраща зброя для розв’язання таких тем…» – розповідає Лора Нікс, режисерка фільму «The Yes Men: Згодні бунтують» в одному зі своїх інтерв’ю. – «Я думаю, що ми ще більше співпереживаємо хлопцям, коли бачимо їхню боротьбу і в комедійному, і в реалістичному світлі». Саме цим фільмом і відкриється місяць документалістики на березі Дніпра. Це історія про знаменитий дует активістів, який протягом двох десятиліть створював ефектні містифікації в ЗМІ, аби виявляти злочини корпорацій.

10 серпня, 21:00
«Вийшло з моди» Яаака Кільмі та Леннарта Лаберенца

Як і у всіх фільмах спеціальної програми фестивалю «ПОКОЛІННЯ С.» («ПОКОЛІННЯ СПОЖИВАННЯ»), у стрічці «Вийшло з моди» Яаака Кільмі та Леннарта Лаберенца йдеться про те, на що можуть впливати сучасники, коли справді цього захочуть. Режисери розповідають про естонську дизайнерку Ріт Аус, яка практикує в популярному нині апсайклінгу та вирішила пройти повний цикл вироблення пари джинсів із мас-маркету ZARA: від бавовняних плантацій у Південній Америці й текстильної фабрики в Бангладеш до європейської хімічної лабораторії, де відкривається неприємна правда про якість нашого улюбленого гардероба.

17 серпня, 21:00
«Народжені бути вільними» Ґаяне Петросян

Третім фільмом стане викривальне розслідування глобальної торгівлі дикими морськими ссавцями від трьох відважних журналісток-дайверок Ґаї, Тані та Юлії. Саме ця історія здобула приз глядацьких симпатій на Docudays UA-2017. Під час перегляду «Народжені бути вільними» Ґаяне Петросян ми потрапляємо до найвіддаленіших куточків Росії й маємо змогу побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами і що саме пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес.

24 серпня, 21:00
«Як змінити світ» Джеррі Ротвелла

Захопливий і відвертий фільм «Як змінити світ» Джеррі Ротвелла розповідає про ініціативу, що народилася силами кількох ентузіастів. 1971 року компанія друзів попливла до зони ядерних випробувань: їхній протест сколихнув світ, започаткувавши Ґрінпіс та визначивши сучасний рух зелених.

«Скворечник» – унікальне для України місце. Це соціальний ресторан на березі Дніпра, засновники якого своєю діяльністю вкотре показують, як і чому варто піклуватися про довкілля. Зокрема, вони сортують сміття, доглядають територію Труханового острова, регулярно влаштовують освітні заходи від «Зеленої школи» та WWF. І покази Docudays UA є також продовженням еконапряму програми заходів «Скворечника».
Модеруватиме зустрічі у «Скворечнику» програмна координаторка Дар’я Бассель.

Де: «Скворечнику», Труханів острів, Центральний пляж
Вхід на подію: вільний, але вітається внесок – 50 грн.

Docudays UA документальне кіно кінопокази Київ