Флешмоб до Міжнародного дня незрячих

флешмоб, міжнародний день незрячих, на дотик, організація бачити серцем, як спілкуються сліпі, шрифт брайля, урок для дітей, для вчителів, про незрячих людей, особливі книжки, видеть сердцем, флешмоб для учителей, как рассказать ребенку о слепых людях, международный день слепых

Illustration: Tiko Kartskhia

До Міжнародного дня незрячих, який відбудеться 13 листопада, організація «Бачити серцем» запрошує вчителів, методистів  та керівників гуртків приєднатися до флешмобу #надотик.
Його метою є привернути увагу суспільства до людей з порушенням зору і розказати, що це не впливає на інтелект і не заважає незрячим людям ставати видатними музикантами, науковцями, митцями, державними діячами чи підприємцями.

Саме тому організатори розробили інтерактивний урок, який познайомить дітей із особливостями спілкування з незрячими людьми, розкаже про те, як вони спілкуються та комунікують між собою,а також про те, як і за допомогою яких програм користуються комп’ютером та сучасними гаджетами. Крім цього, діти дізнаються, що таке шрифт Брайля і для чого потрібна біла тростина.

Для участі у флешмобі потрібно:
— заповнити цю анкету до 10 листопада;
— провести урок 13 листопада;
— зняти відео або зробити фото уроку та розмістити його в себе на сторінці або на сторінці школи з хештегом #надотик.

А якщо ви хочете детальніше поговорити зі своїми дітьми про людей із особливими потребами, то зазирніть до списку «особливих книжок», про які Букмоль писала ось тут.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події