Форум видавців у Львові: дитяча програма

Презентація Луї та його монстри, Луї та його монстри, Ірена Карпа, Фіфі Брістош, Львівська обласна бібліотека для юнацтва, Майстер-клас Як оживають комікси, Наталя Гайда, Мюнхгаузен Правда про неправду, Видавництво Старого Лева, Презентація Зелені мартенси, Зелені мартенси, Йоанна Яґелло, Зелені мартенси Йоанна Яґелло, видавництва Урбіно, Урбіно, Презентація Бути кроликом, Анна Хьоґлунд, Бути мною, Про це говорять лише з кроликами, Львівська обласна бібліотека для дітей, Кроки до самостійного читання, Читальня, Наталія Коваль, Галина Ткачук, Палац Мистецтв, Лекція Куди подівся апетит у маленьких нехочух, або секрети і секретики здорового харчування, Куди подівся апетит у маленьких нехочух, або секрети і секретики здорового харчування, Анна Римаренко, Як нагодувати нехочуху, Зустріч з Олегом Чаклуном, Олег Чаклун, фан-клуб Мікробота, Мікробот, Мікробот і Кам'яний дракон, Мікробот і галактичний пірат, Коти-вояки Темні часи, Коти-Вояки, Презентація коміксу Король Смурф, комікс Король Смурф, Король Смурф, Всесвіт DC українською, презентації офіційних перекладів коміксів DC форум видавців, дорум видавців, форум видавців у львові, форум видавців львів, форум видавців дитяча програма, форум видавців презентація, форум издателей, форум издателей львов, форум издателей детская программа, форум издателей дети,

Illustration: Maya Sariahmed

З 13 по 17 вересня у Львові пройде щорічний 24 Форум видавців, тож саме час проглянути його дитячу програму й обрати для себе найцікавіше. Ми для себе вже обрали.

Презентація книжки «Луї та його монстри»: 14 вересня

Книжка «Луї та його  монстри» — українсько-французький дитячий проект спільного авторства Ірени Карпи та Фіфі Брістош. Це проста, життєва й сповнена паризького шарму історія про відважного хлопчика Луї, що зрозуміла будь-якому маленькому українцю.

Коли: 14 вересня, 16:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Майстер-клас «Як оживають комікси»: 15 вересня

Майстер-клас для всіх охочих до створення коміксів від ілюстраторки Наталі Гайди за мотивами графічного роману в коміксах Флікса і Кісселя «Мюнхгаузен. Правда про неправду», що вийшов у «Видавництві Старого Лева».

Коли: 15 вересня, 11:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Презентація книжки «Зелені мартенси»: 15 вересня

Польська письменниця Йоанна Яґелло презентує українське видання своєї книжки «Зелені мартенси» від видавництва «Урбіно».

Коли: 15 вересня, 14:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Презентація перекладів книг Анни Хьоґлунд «Бути кроликом»: 15 вересня

Видавництво «Видавництво» презентує українські переклади книг шведської письменниці й ілюстраторки Анни Хьоґлунд – «Бути мною» та «Про це говорять лише з кроликами».

Коли: 15 вересня, 18:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для дітей, читальна зала дошкільників, учнів 1-4 класів (вул. Винниченка, 1).

Кроки до самостійного читання: 15 вересня

Спільний огляд затишного книжкового будинку серії книг — «Читальня». Відома матуся-видавчиня Наталія Коваль та письменниця-літературознавиця – Галина Ткачук поділяться корисними порадами, як правильно вибирати книги та працювати з ними, щоб підтримати дитячу зацікавленість – читання.

Коли: 15 вересня, 19:00.
Місце: Палац Мистецтв, 2 поверх, тераса (вул. Коперника, 17).

Лекція «Куди подівся апетит у маленьких нехочух, або секрети і секретики здорового харчування»: 16 вересня

Міні-лекція або розмова з батьками маленьких нехочух про секрети здорового харчування від психолога, перинатальної інструкторки та коуча Анни Римаренко, авторки книжки «Як нагодувати нехочуху».

Коли: 16 вересня, 11:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Зустріч фанатів Мікробота з Олегом Чаклуном: 16 вересня

Зустріч письменника Олега Чаклуна з учасниками фан-клубу Мікробота, персонажа серії його книжок — «Мікробот», «Мікробот і Кам’яний дракон», «Мікробот і галактичний пірат».

Коли: 16 вересня, 12:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Коти-вояки: Темні часи: 16 вересня

Презентація першого циклу пригодницької серії «Коти-Вояки» та її шостої книги «Темні часи». Книгу презентіватимуть перекладачі й ілюстратор серії. Гості зможуть отримати автографи та взяти участь у конкурсах з призами.

Коли: 16 вересня, 13:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Презентація коміксу «Король Смурф»: 16 вересня

Презентація нової дитячої книги коміксів про синіх гномів на ім’я Смурфики від видавництва «Ірбіс комікс».

Коли: 16 вересня, 14:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Всесвіт DC українською: 16 вересня

На презентації офіційних перекладів коміксів DC від видавництва «Рідна мова» кураторка проекту та перекладачі представлять вже видані комікси, розкажуть про особливості роботи над ними, а також поділяться видавничими планами.

Коли: 16 вересня, 16:00.
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва (пл. Ринок, 9).

Детальніше про 24-й Форумтут.

Повна дитяча програма – за посиланням.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин