Форум видавців: дитяча програма

дорум видавців, форум видавців у львові, форум видавців львів, форум видавців дитяча програма, вундеркідз, презентація вундеркідз, форум видавців презентація, форум видавців презентація вундеркідз, напишіть про мене книжку, конкурс напишуть про мене книжку, оголошення переможців напишіть про мене книжку, фонтан казок, форум издателей, форум издателей львов, форум издателей детская программа, форум издателей дети, результати конкурсу напишіть про мене книжку, фонтан казок, казкотерапія, мандаринчик і його рецепт щастя, майстер-клас тактильна книга, львів місто літератури юнеско, форум видавців юнеско, програма юнеско форум видавців, вельветовий кролик, презентація вельветовий кролик, вельветовий кролик форум видавців

Зовсім скоро офіційно відкриється 23 Форум видавців у Львові, тож саме час проглянути його дитячу програму й обрати для себе найцікавіше. Ми для себе вже обрали.

Презентація книги «Вундеркідз»

Англійська письменниця Жаклін Сільвестр особисто презентуватиме свою нову книгу «Вундеркідз». Це — драйвовий та водночас романтичний трилер для підлітків, перша частина запланованої трилогії. Критики вже порівнюють цю книгу з такими бестселерами, як «Дім дивних дітей» Ренсом Ріггз, «Легенда» Мері Лу та «Дивергент» Вероніки Ротт. Варто зважити й на те, що, оскільки обидві бабусі Жаклін Сільвестр мають українське походження, письменниця вирішила розпочати презентаційний тур свого первістка саме в Україні.

Коли: 15 вересня, 10:00 — 10:45.
Місце: Палац Мистецтв, Навчабава (вул, Коперника, 17).

Результати літературного конкурсу «Напишіть про мене книжку!»

Видавництво «Фонтан казок» оголосить результати конкурсу «Книжка про мене», який цього року проводився вдруге і мав на меті знайти найкращі твори сучасних українських письменників для дітей молодшого і середнього шкільного віку, в яких сучасна дитина могла б упізнати себе.

Коли: 15 вересня, 11:00 — 11:45.
Місце: Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. В. Винниченка, 1).

Програма «Львів — місто літератури ЮНЕСКО»

У рамках спільного проекту митців, громадських організацій, державних і освітніх установ відбудуться дитяча літературна майстерня, майстер-класи від професійних мультиплікаторів й інклюзивний майстер-клас «Література на дотик».

Детальний розклад — тут.

Місце: Палац Мистецтв, Навчабава (вул, Коперника, 17).

Презентація книги «Вельветовий кролик»

Одна з тих історій, які не старіють і не втрачають актуальності. Вперше надрукована у 1922 році, багаторазово перевидана, екранізована, показана в театрі і по телебаченню, вона майже сто років залишається цікавою як для маленьких дітей, так і для їх батьків.

Коли: 16 вересня, 14:00 — 14:45.
Місце: Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. В. Винниченка, 1).

Презентація перекладу книги «Білосніжка» з піктограмами системи PCS

Це — перша в Україні ілюстрована дитяча книга, що пояснює дітям значення слів під час читання. Книга допомогає навчитися читати дітям різного віку, в тому числі з особливими потребами. Видання надруковане на цупкому картоні та має форму сторінок для полегшеного гортання. Казка має спрощений текст, доступний маленьким читачам-початківцям, а кожне слово або словосполучення супроводжується піктограмою PCS (picture communicational symbols) — міжнародної системи комунікативних символів, яка була розроблена, щоб допомогти дітям з особливостями розвитку навчитися читати. Нині ці книги використовуються як практичний посібник для оволодіння читанням і призначені для усіх дітей, які тільки починають читати або ж вивчають мову книги як іноземну.

Коли: 16 вересня, 18:00 — 18:45.
Місце: Палац Мистецтв, Навчабава (вул, Коперника, 17).

Майстер-клас: тактильна книга

На майстер-класі учасники створюватимуть тактильні книги, які зможуть прочитати й діти з особливими потребами.

Коли: 17 вересня, 10:00 — 11:15.
Місце: Палац Мистецтв, Навчабава (вул, Коперника, 17).

Сеанс казкотерапії: «Мандаринчик і його рецепт щастя»

Казка надихає, захоплює, лікує, окриляє, а ще вчить багатьом життєвим мудростям. Казкотерапевт Оксана Шпортько, авторка книги-білінгви для дітей «Мандаринчик і його рецепт щастя» проведе майстер-клас для діток та дорослих.

Коли: 17 вересня, 13:00 — 13:45.
Місце: Львівська обласна бібліотека для дітей (вул. В. Винниченка, 1).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин