Гільда підкорює Netflix: прем’єра довгоочікуваного серіалу

Люк Пірсон, Гільда і троль, Хильда и тролль, люк пирсон, сериал, нетфликс, нетфлікс, netfliks, мультфільми для дітей, мультики за книжками, фільми зняті за сюжетом книжок, книжка-картинка, комікси для дітей та підлітків, найцікавіші серіали для дітей та підлітків, сериалы сняты по мотивам книг, мультсериал по сюжету комикса, мультики, лучшие фильмы для детей и подростков, новые мультсериалы для детей, премьера сериала гильда, прем'єра серіалу гільда

З книжки Люка Пірсона «Гільда і троль»

На початку літа ми всі безмежно раділи тому, що улюблена блакитноволоса шукачка пригод Гільда нарешті заговорила українською у виданні першого коміксу «Гільда і троль». А вже зараз спішимо повідомити вам іще одну новину — зовсім скоро на нас чекає нова порція небезпечних і захопливих пригод Гільди. Але цього разу не на сторінках коміксу, а на екранах гаджетів. Адже Netflix показали офіційний трейлер нового серіалу «Гільда», знятого на основі сюжету відомого коміксу талановитого Люка Пірсона. Подивитися трейлер можна за цим посиланням.

Чи існують тролі й монстри у місті, поза небезпечним лісом? Цього разу ми зустрінемо Гільду не у звичному і добре знайомому лісі, а у великому місті, куди вона вимушена переїхати разом із мамою. Та чи живуть у ньому містичні істоти, злі тролі та гіганти? Або ж воно підготувало інші випробовування? У будь-якому разі ми впевнені, що Гільда з легкістю та хоробрістю впорається з усіма перепонами! А ми захопливо спостерігатимемо за її пригодами у серіалі, який вийде вже 21 вересня на  офіційному сайті Netflix.

 

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події