19-21 серпня у Львові вперше відбуватиметься безкоштовний феміністистичний табір для дівчат-підлітків від громадської ініціативи "Феміністична майстерня".
Новини / Новина
13 Серпня 2016
1737
GIRL SPACE CAMP: табір для дівчат від «Феміністичної майстерні»
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©

Феміністична майстерня, GIRL SPACE CAMP, Львів, фемінізм, гендерна рівність, освіта, лекції та майстер-класи для дівчат, сексуальність, бодіпозитив, тіло, ідентичність, табір для дівчат, сексизм, освіта

Протягом трьох днів, 19-21 серпня, у Львові вперше відбуватиметься безкоштовний феміністистичний табір для дівчат-підлітків від громадської ініціативи Феміністична майстерня, яка вже кілька років поспіль займається впровадженням ідей гендерної рівності та гендерною просвітою у Львові. Про мету, програму та деталі майбутнього табору Букмолі розповіли організаторки.

Близько півроку тому учасницям Феміністичної Майстерні вперше прийшла ідея зробити щось для дівчат-підлітків. Після довгих роздумів спланували створити три речі — онлайн-спільноту, дівочий клуб з регулярними зустрічами та літній табір-інтенсив. Цей освітній проект з трьох складових покликаний зробити підліткові роки дівчат більш комфортними, позбавленими упереджень, страхів, ненависті до себе або до інших дівчат. Ми пропонуємо базовий мінімум інформації, який в прогресивних країнах на кшталт Швеції вже давно є обов’язковим до викладання в школах.

Спершу ми створили сторінку Вконтакті, на якій щодня з’являються нові підписниці. Спільнота GIRL SPACE підтвердила зацікавленість дівчат в запропонованих нами темах, тож наступним кроком став вихід у львівські школи. На основі результатів опитувань ми виявили, які саме теми найбільше цікавлять дівчат 12-17 років, а завдяки регулярному спілкуванню з ученицями легко склали та вдосконалили плани уроків.

GIRL SPACE CAMP 2016 став логічним продовженням нашої діяльності. Це перший львівський міський табір для дівчат-підлітків, в якому можна відкрито поговорити на досить непрості теми — прийняття свого тіла, сексуальність, самооцінку тощо. При складанні програми ми орієнтувались на результати опитувань учениць та консультувались із спеціалістками.

Ми пропонуємо неформальну освіту, де не обов’язково сидіти за партами й слухати, що скаже «авторитетна фігура». Дівчата будуть на 100% задіяні в процесі! До того ж, програма складена так, що інформативна частина обов’язково доповнена якимось практичним кейсом. От наприклад, перший день — «Тіло» — завершується контактною імпровізацією. Заняття проведе професійна викладачка contemporary dance Лілія Мельник. А для майстер-класу з діджеїнгу приїде Анна Хвиль, одна з активісток Майстерні. Вона організовувала вечірку Women Play Music у Львові на 8 березня, де грали лише діджейки, а зараз виступає у Києві та Львові.

Ми заохочуємо дівчат відвідати всі наші заходи. Для найбільш зацікавлених підготували подарунки: книгу, про яку нещодавно згадували на Букмолі — «Це серйозно!» Сари Андерсен, та постери з бодіпозитивними та профеміністськими гаслами. Розіграємо презенти наприкінці останнього дня.

Наш табір однозначно викликав багато уваги. Дівчата реєструються самі, деяких записують мами. Дзвонять батьки дівчат, які живуть не у Львові, та питають про можливість участі їхніх дітей. Це все безумовно мотивує та надихає нас працювати в цьому напрямку й надалі. Охочих долучитись до табору вже досить багато. Ми не обмежували кількість учасниць конкретними числами, але за потреби будемо змушені призупинити реєстрацію. Тож не зволікайте та записуйтесь зараз.

А з початком навчального року чекаємо львівських дівчат на першій зустрічі нашого “Дівочого Простору”. Участь у клубі буде безкоштовною, як і в таборі. Деталі з’являться згодом на нашому сайті та в спільноті GIRL SPACE.

Феміністична майстерня, GIRL SPACE CAMP, Львів, фемінізм, гендерна рівність, освіта, лекції та майстер-класи для дівчат, сексуальність, бодіпозитив, тіло, ідентичність, табір для дівчат, сексизм, освіта


Участь: безкоштовно
Реєстрація: необхідно заповнити форму або подзвонити: (063) 966 10 94 / (097) 689 75 24
Локація:
Львів, Стрийський парк та пл. Ринок
Дати:
19-21 серпня 2016

бодіпозитив лекції Львів майстер-класи підлітки семінари табір фемінізм Феміністична майстерня