ГОГОЛЬFEST: дитяча театральна програма

ГОГОЛЬFEST, дитяча програма ГОГОЛЬFEST, дитяча театральна програма ГОГОЛЬFEST, детская программа ГОГОЛЬFEST, детская театральная программа ГОГОЛЬFEST, Лабораторія драматургії для дітей і підлітків, лаборатория драматургии для детей и подростков, хореографічний театр Dansema, Dansema, хореографический театр Dansema, хореографічний театр, хореаграфический театр, Кольорові ігри, цветные игры, Настільний театр, настольный театр, Говірковий стіл, The Fetch Theatre, На схід від Сонця на захід від Місяця, на восток от солнца на запад от месяца, Театр Золоті ворота, театр золотые ворота, Чудернацькі забавки на даху, Легкі кроки, легкие шаги, Київський театр маріонеток, киевский театр марионеток, кукольный театр, ляльковий театр, Червона шапочка, красная шапочка, театр-студія Лицедії, театр-студия лицедеи, Фото топлес, Лабораторії драматургії ГОГОЛЬFEST, дитячий мюзикл Багато галасу, мюзикл Багато галасу, студія ОКей!, студия ОКей!, студия детского мюзикла, студия детского мюзикла ОКей!, детская студия мюзикла, дитяча студія мюзиклу ОКей!, дитяча студія мюзиклу, студія дитячого мюзиклу, закарпатський дитячий театр Чіга-Біга, дитячий театр Чіга-Біга, Чіга-Біга, Моріса Фурей, арт-завод Платформа

Цьогоріч дитяча театральна програма фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST буде не менш цікавою та насиченою, ніж доросла. Свої вистави покажуть українські та закордонні театри, працюватиме Лабораторія драматургії для дітей і підлітків, відвідувачі фестивалю зможуть взяти участь у творчих бесідах із колективами театрів, відчути себе учасниками процесу створення драматичних і лялькових вистав.

Події дитячої програми фестивалю організатори розділили на чотири напрямки:

Іноземні театри. Хореографічний театр «Dansema» (Литва) представить свою виставу «Кольорові ігри» для малюків до 3-х років, театр візуальних образів «Настільний театр» (Литва) запропонує веселий спектакль «Говірковий стіл» для сімейного перегляду, а британський театр «The Fetch Theatre» розвінчає стереотип про те, що лялькові вистави призначені лише для дітей, музичною виставою «На схід від Сонця, на захід від Місяця».

Київські театри. Театр «Золоті ворота» покаже спектакль «Чудернацькі забавки на даху», який народився під час минулорічної Лабораторії молодої української режисури в Одесі, за мотивами фантастичної повісти «Легкі кроки» автора «Двох капітанів» Веніаміна Кавєріна. А Київський театр маріонеток представить сучасну інтерпретацію вистави «Червона шапочка», що вже полюбилася глядачам в Україні та за кордоном.

Театри дітей. Юні актори театру-студії «Лицедії» (Київ) покажуть власний спектакль для підлітків «Фото топлес», створений минулого року в Лабораторії драматургії у резиденції ГОГОЛЬFEST, після якого планується обговорення п᾿єси з глядачами. А фінальним акордом дитячої програми фестивалю стане дитячий мюзикл «Багато галасу» від студії «ОКей!», що показує залаштунки театру та розмірковує над роллю театру в житті людини.

Лабораторія драматургії для дітей і підлітків. Минулого року на ГОГОЛЬFEST вперше була презентована лабораторія, у рамках якої професійні режисери, драматурги, актори і музиканти займалися створенням нових постановок, адресованих дітям і підліткам. Цього року разом із Закарпатським дитячим театром «Чіга-Біга» учасники Лабораторії у співтоваристві з волонтером корпусу Миру Морісою Фурей проведуть майстер-класи, обговорення та відкриті читки нових п’єс.

Квитки на деякі події дитячої програми можна придбати вже зараз у передпродажі.

Усі деталі програми – тут. Слідкуйте за оновленнями.

Коли: 16-25 вересня 2016 року.
Місце: арт-завод «Платформа» (вул. Біломорська, 1).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин