ГОГОЛЬFEST: дитяча програма

ГОГОЛЬFEST, Гогольфест дитяча програма, гогольфест детская программа, гогольфест программа для детей, Ендрю Парвін, Можливості обмежень, гогольфест Можливості обмежень, Диво-майстерня гогольфест, Лабораторія драматургії для дітей та молоді, Лабораторія драматургії, гогольфест Лабораторія драматургії, Вистава Дві сестрички по кінцях містка, Дві сестрички по кінцях містка, гогольфест вистава для дітей, гогольфест, гогольфест 2017, гогольфест ковчег, гогольфест вднх, гогольфест центр довженко, гогольфест вднх 2017,

Photo: Gogolfest

ГОГОЛЬFEST 2017: Ковчег представить спеціальну дитячу програму. Її «хедлайнер» – лабораторія британського лялькаря Ендрю Парвіна. Під керівництвом майстра дітей спершу навчатимуть створенню театральних ляльок, а потім вони виведуть свої творіння на парад.

Можливості обмежень

Диво-майстерня для дiтей шкільного віку, яка спрямує фантазію на створення світу неповторних персонажів. Кожний учасник створить ескізи, розшифрує чимало загадок та відчує себе героєм незвичайного простору, де форма та колір розповідає більше, ніж фотографічне зображення. Художники та сценографи мандруватимуть разом з дітьми для створення костюмів незвичайного шоу за мотивами «Триадичного балету» Оскара Шлеммера. Молоді художники, архітектори, сценографи Києва та Львова об’єднали команду митців заради поширення поєднання творчості та освіти, мистецтва та ремесла.

Коли: 9, 10 вересня, 15:00.
Місце: ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1).

Лабораторія драматургії для дітей та молоді

У форматі читок та дискусій діти та підлітки познайомляться з дотепними ситуаціями, які відкривають глибокий сенс життя мовою театру. Робота лабораторії  драматургії для дітей та підлітків вже є традиційною в рамках дитячої програми Гогольфесту. Цьогорічна програма відкриє тенденції дитячого театру Польщі, який вчить бачити різноманітний світ.

Коли: 9, 10 вересня, 17:00.
Місце: ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1).

Вистава «Дві сестрички по кінцях містка»

Ідея спектаклю «Дві сестрички …» почала формуватися під час споглядання японських традиційних жіночих танців джутамай, а також гортання текстів литовського міфолога Гінтараса Береснявічуса, у яких він зіставляв архаїчні культури литовців та японців. Перед очима глядачів – два відокремлених річкою осередка, що сполучаються лише містичним містком. Один доглядає японка, інший – литовка. Жінки по черзі одна одній розповідають незабутні казки: поряд із таємничою, сповненою японськими вигуками казкою «Зміїні очі», по-новому розгортається добре відома «Егле – королева вужів».
Акторки розповідають граючись різноманітними речами, що їх маленькі глядачі зможуть знайти і у себе вдома: плетеними корзинами й корзиночками, вазочками, морськими камінцями, серветками, жіночою хусткою або чоловічими сорочками. Зміїні очі, й ті створені зі старого абажура, лампи і частини колеса старенького велосипеда. У руках акторів ці об’єкти змінюють свої функції, а те, що хвилину тому було схоже на ківш для води, може миттєво перетворитися на голову вужа чи дитячу колиску. Створити архаїчну атмосферу на сцені допомагають й прості музичні інструменти: камінці, дерев’яні палички, та більш складні, із присмаком далекої Азії й литовські: бамбукова флейта, ектара, цівниці та гусла. У медитативний потік дзен звуків вриваються старовинні литовські народні пісні.

Вистава для сімейного перегляду та дітей від 6 років.

Коли: 16 вересня, 12:30, 15:00.

Повна програма фестивалю та квитки — за посиланням.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин