Форум нової освіти на Арсеналі Ідей: реєстрація для підлітків

Форум нової освіти на Арсеналі Ідей: реєстрація для підлітків, освіта, проблеми школи, шкільна програма, активні підлітки, підлітки і зміни в освіті, навчання

Illustration: Bjorn Rune Lie/Ikon Images/Getty Images

6 квітня Освітній фестиваль «Арсенал Ідей» запрошує підлітків дізнатися про навчання ще більше. А головне — висловити свою думку та ідеї про школу майбутнього на рівні з дорослими на ІІ Форумі нової освіти.

Мета форуму – створити простір для спілкування учнів з експертами, щоб почути думки молоді, з’ясувати їхні інтелектуальні, емоційні потреби та пропозиції щодо методів і форм викладання, а також спільно з представниками та представницями експертного середовища обговорити нові можливості, які існують у шкільній та позашкільній освіті та можуть використовуватися вже нині.

Програма Форуму складається з днів-секцій:

  1. МИ РІЗНІ – МИ РІВНІ (6 квітня 15.00 – 16.00)
  2. МИСТЕЦТВО (6 квітня 16.00 – 18.00)
  3. НАУКА (7 квітня 12.00 – 14.00)
  4. ФІЛОСОФІЯ (8 квітня 12.00 – 14.00)
  5. ЛІТЕРАТУРА (9 квітня 12.00 – 14.00)

Участь у ІІ Форумі нової освіти передбачає три етапи:

І етап – «Інтерактивна міждисциплінарна програма в музеї» – екскурсія до Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (6 березня – учасники секції «Наука», 7 березня – секції «Філософія» та 13 березня – секції «Мистецтво». Початок усіх екскурсій о 15:00, орієнтовний час перебування у музеї – 2 години).

ІІ етап – написання есею після відвідин музею. Учасникам пропонується відрефлексувати здобутий досвід позашкільного уроку у форматі есею «Як я відвідав/відвідала музей та що я хочу відчути там наступного разу» (обсяг — 1 сторінка А 4, 12 кегль; термін написання – 7 днів).

ІІІ етап – безпосередня участь в одній із трьох попередньо обраних секцій упродовж одного дня (з 11:00 до 16:00). Дати роботи секцій уточнюються.
Відбудеться знайомство з експертами й активне обговорення свого бачення та пропозицій щодо викладання у шкільній та позашкільній освіті, а також здобутого досвіду під час міждисциплінарного уроку в Музеї Ханенків.

За результатами форуму планується публікація двомовного каталогу (українською та англійською мовами), фрагментів есе «Як я відвідав/відвідала музей та що я хочу відчути там наступного разу» й основних тез експертів та учнів, висловлених під час роботи секцій. Вони можуть бути підґрунтям для подальших розробок у сфері позашкільної освіти, зокрема, під час моделювання уроку в музеї.

До участі в якому запрошуються школярі 8–11 класів.
Онлайн реєстрацію відкрито до 1 квітня 2017 року. Кількість місць на кожну секцію обмежена.
Учасники та учасниці будуть обиратись за їхніми мотиваціями, про які обов’язково потрібно розповісти у реєстраційній формі.

Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до місця проведення заходу.
Партнерами Форуму є Національний Центр «Мала академія наук України» та Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Джерело: Мистецький Арсенал

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©