Вихідні з дітьми: 26-27 січня

святкові вихідні, афіша київ, афиша киева январь, выходные в январе, фестивали в киеве, события, вихідні січень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у січні, події січня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в декабре всей семьей, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, холодне кіно, Кіноклуб Інституту міжнародних відносин, бібліотека майбутнього, бібліотека на подолі для дітей, Полювання, томас вінтерберг, теплі зустрічі, ранковий хюгге, Open4u, Букмольні сторітайми у бібліотеці Goethe-Institut в Україні, Адельхайд Дахімен, Хайде Шеллінгер, Віслюки, інтерактивні читання літклубу букмоль, гете інститут, литературный клуб для детей, интерактивные чтения от литклуба букмоль, гете институт, книжка-картинка, литфакультатив в библиотеке ботан, літфакультатив у бібліотеці ботан, музей ханенків, салони на виставці на десерт, Читанки и книгані-кав’ярні «Моя книжкова полиця», Корабель читання для сімейного єднання, Національна бібліотека України для дітей

Illustration: Olesya Shchukina

Нудьгувати немає часу! Адже «холодні» кінопокази, інтерактивні читання та теплі зустрічі, котрі плануються в Києві на ці вихідні, точно не дадуть сумувати ні дорослим, ні дітям. Більше цікавих подій у місті шукайте в нашій афіші.

Холодне кіно: 26 січня

Наступний показ «Місяця холодного кіно» Кіноклуб Інституту міжнародних відносин проводить на новій локації, а саме у стінах бібліотеки Валі Котика. За концепцією місяця учасники переглядають картини, які дуже відрізняються від інших фільмів, у першу чергу своїм візуальним «холодним» оформленням та піднімають не менш «холодні» теми. І вже в суботу, 26 січня, відбудеться перегляд фільму «Полювання» Томаса Вінтерберга.
«Полювання» —  портрет групової істерії, гоніння невинних за невинним. І хто зможе вижити після такого і не зламатися – досі залишається питанням.
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 26 січня, 15:00.
Місце: бібліотека ім. Валі Котика для дітей (вул. Межигірська, 25).

Теплі зустрічі: 26 січня

Не загубити себе серед купи проблем — виклик для будь-якої жінки. Особливо для мами. Особливо для мами, якій, крім дитини, дісталися ще й складні діагнози. Саме тому організували проект —  серія мотивуючих, надихаючих та просто легких дівочих посиденьок — #ранковий_хюгге. Під каву та тортики учасники говоритимуть про життя з талановитими й успішними дівчатами. Залишать проблеми за дверима та будуть самими собою. З бажаннями, мріями, цілями, пригодами та секретами.
Кількість місць обмежена, обов’язкова попередня реєстрація.
Для мам, бабусь, сестер  дітей з інвалідністю.

Деталі — за посиланням.
Коли: 26 січня, 10:30.
Місце: Open4u (вул. Валерія Лобановського, 6-В).

Міжнародний літературний фестиваль в одесі, одеський літературний фестиваль, Міжнародний літературний фестиваль одеса, літературний фестиваль одеса, одесский литературный фестиваль, международный литературный фестиваль в одессе, международный литературный фестиваль одесса, литературный фестиваль одесса, Hotel de Grote L Щурд Кейпер, Hotel de Grote L, Щурд Кейпер, Одеський обласний театр ляльок, одеський театр ляльок, театр ляльок одеса, одесский обласной кукольный театр, одесский кукольный театр, кукольный театр одесса, Коник Cимон ван дер ГІєст, Cимон ван дер ГІєст, Мойн та монстр Анушка Равішанкар, Мойн та монстр, Анушка Равішанкар, Місторія однієї дружби Ірина Цілик, Місторія однієї дружби, Ірина Цілик, Казка про старого Лева Мар‘яна Савка, Казка про старого Лева, Мар‘яна Савка, Гості на мітлі Володимир Рутківський, Гості на мітлі, Володимир Рутківський, Фільм-життя Майте Карранса, Майте Карранса,

Букмольні сторітайми у бібліотеці Goethe-Institut в Україні: 26 січня

Усім відомо, що більшість популярних дитячих книжок завершується простою згадкою про те, що далі герої живуть довго та щасливо. Наскільки довго вони живуть? Як їм вдається бути щасливими? І невже вони ніколи-ніколи не сумують і не сваряться? Зазвичай читачів лишають без відповідей на ці та подібні запитання. Проте всі ми чудово розуміємо, що часом куди легше перемогти найсильнішого та найлихішого дракона, ніж навчитися жити з кимось у мирі та злагоді. На щастя, у нашому світі немає нічого неможливого, а знайти спільну мову можна навіть із впертим віслюком. І зворушлива книжка Адельхайда Дахімена та Хайде Шеллінгер «Віслюки» — яскравий і веселий тому доказ.
Головні герої цієї книжки-картинки саме готувалися відсвяткувати своє срібне весілля, але… страшенно посварилися. Та ще й так, що вирішили шукати собі нової вдачі деінде. Чи вдасться їм це зробити? Чи вони таки мають шанс возз’єднатися? І якщо так, то як саме вони все владнають? Дізнаємося вже на інтерактивному читанні, а після обміркуємо почуту історію на захопливому майстер-класі.
Читання відбудеться у межах спільного проекту Букмоль та Goethe-Institut Ukraine «Яскраві Букмольні сторітайми у бібліотеці Goethe-Institut в Україні».
Для дітей віком 4+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 26 січня, 11:00
Місце: Goethe-Institut (вул. Волоська, 12/4).

Літфакультатив: 26 січня

Перша лекція в цьому році присвячена дійсно  культовим письменникам: Борис і Аркадій Стругацькі. Скільки в цьому культі від некритичної любові й особистих читацьких сентиментів, а скільки — від реальних заслуг неймовірно плодовитого дуету?
Якими зараз виглядають головні теми численних і улюблених не одним поколінням книг, які відносини у братів Стругацьких з категорією «радянського» і що, власне, варто вважати їх вершиною — або ж вершинами: «Понеділок починається в суботу», «Жук у мурашнику», «Спроба до втечі», «Важко бути богом», «Пікнік на узбіччі» або ж пізні «Хвилі гасять вітер»? Але головне: чи живі ці книги сьогодні або вони залишилися в минулому?

Деталі — за посиланням.
Коли: 26 січня, 13:00.
Місце: бібліотека «Botan» (вул. Воздвиженська, 9-19).

Салони на виставці «На десерт»: 26 січня

Приємні спогади про салони до виставки «Свобода vs Імперія» надихнули організаторів на те, щоб продовжувати посиденьки за келихом вина. У затишній атмосфері  всі охочі обговорюватимуть твори мистецтва та цікаві культурні явища, будуть розплітати клубки історичних фактів і курйозів. Перші три салони приурочені до Виставка «На десерт».

Деталі — за посиланням.
Коли: 26 січня, 18:00.
Місце: музей Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17).

Читанки у книгані-кав’ярні «Моя книжкова полиця»: 26-27 січня

У суботу і дорослі, і малі дізнаються, що відбувається, коли необачно наздоганяєш незнайомих кролів, які носять пенсне і жилети, як це, коли ти падаєш у глибочееезну яму, зустрічаєш кота, який посміхається ширше за будь-кого та навіть потрапляєш на супер дивне чаювання! А у неділю всі охочі дізнаються, що потрібно робити для того, щоби бути здоровим та завжди сповненим сил! «Моя книжкова полиця» організовує цілих чотири цікавих та інтерактивних читання на ці вихідні!

Деталі — за посиланням.
Коли: 26-27 січня, 12:00.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7, вул. Срібнокільська, 1-А).

Корабель читання для сімейного єднання: 27 січня

«Корабель читання для сімейного єднання» — це постійно діюча програма для підтримки читання у родинному колі. На зустрічі запрошуються письменники, видавці, педагоги, психологи. Під час зустрічей учасники обговорюють способи залучення дітей до активного читання, розказують про новинки сучасної літератури, влаштовують презентації книжок, театралізовані вистави, майстер-класи.
Вхід вільний.

Деталі — за посиланням.
Коли: 27 січня, 12:00.
Місце: Національна бібліотека України для дітей (вул. Я. Корчака, 60).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події