Джуд Лоу зіграє молодого Албуса Дамблдора у продовженні стрічки «Фантастичні звірі та де їх шукати».
Новини / Новина
13 Квітня 2017
1531
Молодий Папа у ролі молодого директора Гоґвортсу: Джуд Лоу зіграє Дамблдора
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©
Jude Law will be playing Albus Dumbledore, джуд лоу, гаррі поттер, альбус дамблдор, екранізація, Фантастичні звірі та де їх шукати

Кадр із серіалу “Молодий папа” (HBO)

Робота над продовженням стрічки за мотивами книжки Джоан Роулінґ «Фантастичні звірі та де їх шукати» ще триває, але вже стало відомо, що роль молодого Албуса Дамблдора, який у майбутньому стане директором школи магії Гоґвортс і наставником Гаррі Поттера, зіграє Джуд Лоу — британський кіноактор і театральний актор. Найбільшу популярність він отримав після фільмів «Талановитий містер Ріплі», «Холодна гора», «Близькість», а минулоріч запам’ятався глядачам неперевершеною акторською грою у серіалі «Молодий Папа».

Джуд Лоу – феноменально талановитий актор, роботами якого я давно захоплювався. Тож я із нетерпінням чекаю нагоди працювати з ним. Я переконаний, що він блискуче передасть усі несподівані особливості образу Албуса Дамблдора, закладені в нього Джоан Роулінґ у цей дуже незвичний етап життя.
зазначає режисер стрічки, Девід Йейтс

За сюжетом стрічки Дамблдор має перемогти суперника – мага Ґелерта Ґріндельвальда, роль якого зіграє не менш зірковий Джонні Депп.
Джерело: Daily Star
Гаррі Поттер Джоан Роулінґ Джуд Лоу екранізації