Київська афіша найцікавіших подій для усієї родини у липні.
Новини / Афіша
30 Червня 2018
746
Найцікавіші події Києва у липні
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

    Illustration: Sofia Varano

Досі не знаєте, що робитимете в липні? Ми підготували для вас афішу найцікавіших подій, що відбуватимуться в Києві, та які можна відвідати разом з усією родиною!

Що українського в українській літературі: 3 липня

Будь-яка література, як вид мистецтва, схильна до впливу різних стилів та форм, з якими вона перетинається. Українська література не є винятком. Вона розвивалася протягом століть і, як усе суспільство, у певний час опинилась під значним впливом літературних та культурних кодів держав, у склад яких входили українські землі.
Однак чи є в нашій літературі те, що можна вважати суто українським – ті унікальні форми та стиль, що неможливо знайти в інших літературах світу та які формати та стилістики використовується українськими письменниками від Котляревського до Жадана та Андруховича?

Деталі – за посиланням.
Коли: 3 липня.
Місце: Музей історії Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7).

Kids Atlas Weekend: 3-8 липня

З появою дітей яскраве життя не закінчується, навпаки набуває нових барв. Адже на Atlas Weekend батьки матимуть змогу відриватися, слухаючи улюблених виконавців біля сцени, діти – розважатимуться на комфортному ігровому майданчику із однолітками. Цього року організатори підготували багато цікавого для малечі: захопливі квести, творчі майстер-класи, Х-бокси та ігрові автомати, аквагрим, боді арт та мехенді.

Деталі – за посиланням.
Коли: 3-8 липня.
Місце: Atlas Weekend.

Літклуб Букмоль

У липні літклуб Букмоль буде дивувати та, як завжди, зачаровувати й надихати новенькими книжками своїх маленьких і великих слухачів. Волонтери й волонтерки вже готують найцікавіші майстер-класи та сюрпризи для інтерактивних читань.
У липні регулярні безкоштовні читання та майстер-класи проекту «Читаймо дітям уголос!» відбуватимуться у таких локаціях: у мистецькій кав’ярні «На Станіславського», у гастрономічно-мистецькому просторі «Остання Барикада» та у Дитячій бібліотеці на Подолі.

Коли: щовихідних протягом місяця.
Деталі
знайдете у заходах на сторінці у Facebook.

Friendly Family Fest: 7 липня

До Дня родини відбудеться грандіозний сімейний пікнік Friendly Family Fest. Організатори готують пізнавальні лекції для батьків та для дітей, захопливі майстер-класи, атракціони віртуальної реальності та справжні наукові експерименти. Берегти сімейні цінності та відпочивати усім разом – такий план на 7 липня.

Деталі – за посиланням.
Коли: 7 липня.

Active Family Fest: 8 липня

Фестиваль створений з метою об’єднати сім’ї, показати дітям і батькам, як можна із задоволенням проводити дозвілля разом, ознайомити з різними видами спорту, які допоможуть задіяти всіх членів сім’ї. Організатори поєднали інклюзивний, дружний до всіх і зручний для кожного простір. Розважайтесь та отримуйте задоволення разом!

Деталі – за посиланням.
Коли: 8 липня.
Місце: SkyFamily Park (проспект Генерала Ватутіна).

Курс творчого письма для підлітків: 9-16 липня

Музей Ханенків організовує курс творчого письма для підлітків. Під час курсу на учасників чекають 5 цікавих тем, десятки творів мистецтва для обговорення, вправи, ігри та неординарне спілкування в стінах музею.

Деталі за телефоном:  (044) 288-14-50, (044) 235-32-90.
Коли: 9-16 липня.
Місце: Музей Ханенків (вул. Терещенківська, 15-17).

Курс із підготовки спеціалістів з інклюзії «Разом»: 8 липня – 19 серпня

Літо – пора реалізації нових ідей і добрих справ. А ще це пора творчої синергії тих, кому не байдуже! Тому «Освіторія» спільно з «Бачити серцем» розпочинають новий проект з підготовки спеціалістів і підтримки інклюзії в Україні «Разом». Разом пізнавати сильні сторони одне одного, креативити, розширювати горизонти, мріяти і діяти, змінюватися і змінювати.

Деталі – за посиланням.
Коли: 8 липня – 19 серпня.
Місце: Osvitoria Hub (вул. Мазепи, 1).

Велопарад дівчат #KyivCycleChic: 14 липня

#KyivCycleChic запрошує дівчат та жінок разом проїхатися велосипедом по Києву безпечно, зручно та красиво. CycleChic – це велосипедний стиль, який існує на противагу велосипедному спорту, який укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що потребує спортивного одягу та «екіпірування» і доступна не для всіх. СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах. Це рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя. Поширимо цю моду і у Києві!
На старті та фініші всі насолоджуватимуться неймовірним джазом, а після велокруїзу організатори пропонують влаштувати чудовий літній пікнік.

Деталі – за посиланням.
Коли: 14 липня.
Місце: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50).

11 кроків до майбутнього: 17 липня

Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21 сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні. 17 липня відбудеться третя з 11 зустрічей, запланованих у 2018-му році. Гість – Олексій Гончарук, голова Офісу ефективного регулювання, член Національної ради реформ.

Деталі – за посиланням.
Коли: 17 липня.
Місце: Міністерство молоді та спорту України (вул. Еспланадна, 42).

Лекція про скандальну літературу: 27 липня

Зі шкільного курсу літератури ми винесли образи «брівок як шнурочків», «очиць як терня» і частково – впевненість у тому, що література не може бути сміливою, експериментальною й еротичною. Ми ніби досі живемо в реальності, яку визначає «Індекс заборонених книжок» або гриф «не виставляти на вітрині». У часи, коли будь-які відтінки сірого видаються порушенням моралі, час повернутися до по-справжньому сміливих текстів. Спікер:  Богдана Романцова – редакторка видавництва «Темпора», докторантка «Києво-Могилянської Академії», літературна критикиня.

Деталі – за посиланням.
Коли: 27 липня.
Місце: BOtaN (вул. Воздвиженська, 9-19).

Київ майстер-класи музеї поради для батьків розваги розвиток дитини фестиваль читання вголос