Вихідні з дітьми: 13-14 липня

найцікавіші події києва в липні, афіша київ, афиша киева июль, выходные в июле, фестивали в киеве, события, вихідні липня, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у липні, події липень, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в июле всей семьей, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, заняття для дітей, пінчук арт центр, пінчукартцентр події, PinchukArtCentre, Музей книги і друкарства України, грася олійко, виставка ілюстрації, Orthodox, Books Coffee Illustration, ярмарка на контрактовій площі, контрактова площа, фестиваль мейд ін юкрейн, Made in Ukraine, Summer Camp, Національний науково-природничий музей НАН України, Хто такі водорості, бугі волк, boogie walk, бугі вугі

Illustration: Maya Sariahmed

Влітку вихідні особливо бажані. Адже можна стільки всього встигнути — познайомитися із сучасним мистецтвом разом із усією родиною, надрукувати власну листівку та дізнатися щось новеньке. Читайте нашу афішу та будьте в курсі найцікавіших подій для усієї сім’ї!

Субота в Музеї. Спробуй себе в ролі друкаря: 13 липня

Відвідайте сімейний майстер-клас «Субота в Музеї» та довідайтесь, як друкувалися сторінки книг до появи лазерних принтерів. Ви також матимете змогу власноруч зібрати з окремих літер свій рядочок і надрукувати родинну листівку.

Деталі — за посиланням.
Коли: 13 липня, 12:00.
Місце: Музей книги та друкарства України (вул. Лаврська, 9).

Виставка ілюстрації Грасі Олійко: 13-14 липня

Ілюстраторка Грася Олійко презентує роботи з різних серій та проєктів. Про свою творчість вона пише так:
«У моїх ілюстраціях найчастіше з’являються тварини, а саме коти і собаки. Я дуже люблю тварин і переймаюсь безпритульними тваринами у нашій країні, я мрію щоб кожен котик і песик з вулиці і з притулку знайшов свою людину і дім. Вони всі на це заслуговують. Я вважаю що тварина це друг, а друзів не купують, тому активно виступаю за те щоб люди брали домашніх улюбленців з притулків, з вулиці, у волонтерів, а не купували їх.»

Вхід вільний.
Деталі — за посиланням.
Коли: 13-14 липня.
Місце: Orthodox. Books/Coffee/Illustration (вул. Велика Житомирська, 21-А).

Дитячі заняття у PinchukArtCentre: 13-14 липня

PinchukArtCentre запрошує на третє заняття курсу «Каляки-маляки», присвяченому природі, яке відбудеться 13-го липня о 12:00. Цього разу маленьким учасникам буде запропоновано створити мандалу із рослинного орнаменту, використовуючи акварель та пастель. Реєстрація за посиланням.
А о 14:00 відбудеться квест для дітей 9-12 років на тему «Емоції та музика».  На учасників та учасниць чекає знайомство з теоріями, що пов’язують кольори з музикою та геометричними формами. Зареєструйтеся тут.
А вже у неділю, 14-го липня, о 12:15 на англомовному занятті «Сімейна неділя»  піде мова про фотографію та найдавніші фотоапарати. Творчим завданням буде створення портативної камери-обскура, а також її випробування. Попередньо зареєструйтеся тут.

Участь у заходах безкоштовна за попередньою реєстрацією.
Деталі — за посиланням.
Коли: 13-14 липня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Фестиваль Made in Ukraine. Summer Camp: 13-14 липня

Пориньте в атмосферу справжнього літнього табору на фестивалі «Made in Ukraine «Summer camp»! Понад 300 найкращих українських виробників одягу, взуття, аксесуарів, гастрономії та предметів затишку, фудкорт, на якому кожен знайде смаколики для себе, виступи виконавців, майстер-класи та дух дитячого табору — все це чекатиме на вас на Контрактовій площі!

Вхід вільний.
Деталі — за посиланням.
Коли: 13-14 липня, 10:00.
Місце: Контрактова площа.

Демонстрація «Хто такі водорості?»: 14 липня

Чи всі рослини, що ростуть у воді є водоростями? Звісно ні! Мало того, не всі водорості живуть у воді. Ці неймовірні істоти захопили ґрунти, кору дерев, вони трапляються у повітрі, на кризі та навіть в інших живих організмах. Під час демонстрації учасники зануряться у світ чарівної науки — альгології. З’ясують, як водорості врятували життя на нашій планеті у далекому минулому і як вони це роблять зараз. А також вас чекають мікроскопічні, кулінарні та пошуково-квестові активності.

Деталі — за посиланням.
Коли: 14 липня, 14:30.
Місце: Національний науково-природничий музей НАН України (вул. Богдана Хмельницького, 15).

Boogie Walk: 14 липня

Приєднуйтеся до танцювальної прогулянки Подолом. Саме час зарядити себе й інших найпозитивнішою у світі енергією бугі-вугі. Що таке boogie-walk? Це open-air в русі! Всі охочі зберуться потанцювати та поступово переміщуватимуться на нове, ще не заряджене енергією бугі-вугі, місце.

Вхід вільний.
Деталі — за посиланням.
Коли: 14 липня, 18:30.
Місце: Контрактова площа.

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події