Вихідні з дітьми: 2-3 червня

Illustration: Alex Tait

Ура! Нарешті дочекалися – тепле, сонячне, з безліччю фруктів, морозива та, звісно, вільного часу ліііто! А щоб воно видалося захопливим та насиченим, перші вихідні обов’язково потрібно провести якомога веселіше та активніше. Що робити у Києві 2-3 червня? Читайте у нашій афіші!

Книжковий Арсенал: 30 травня — 3 червня

З 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі відбудеться VІII Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал. Близько 200 українських письменників і 95 гостей з 31 країни світу, понад 150 видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники – виставкові проекти.
Якщо минулих років на фестивалі говорили про літературу в часи війни, а також про сміх у часи кризи, то цього року кураторська команда фестивалю пропонує зазирнути у майбутнє. Про що людство мріє далі? яким буде майбутній світовий устрій, які шанси в демократії перед лицем гібридних викликів? як протистояти дегуманізації у часи змін? чи спроможні сучасні технології створити (над)людину? — на ці та інші запитання шукатимуть відповіді під час фестивалю.

Деталі — за посиланням.
Коли: 30 травня — 3 червня.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Molodist Teen Screen: 30 травня — 3 червня

Захопливі кінострічки із усієї Європи можна буде безкоштовно подивитися на великому екрані на Поштовій площі. Конкурсна програма для дітей Molodist Teen Screen — унікальна можливість побачити вибір дитини. Адже переможця визначатиме дитяче журі. Програма розрахована на вікову категорію 10-14 років.

Деталі — за посиланням.
Коли: 30 травня — 3 червня.
Місце: Поштова площа.

Виставка півоній у Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка: 1-3 червня

Асоціація півонієводів України разом із спеціалістами Національного ботанічного саду ім. Миколи Гришка проводить Всеукраїнську виставку півоній.
Відвідувачі матимуть можливість дізнатися чимало цікавого про різноманітність видів цієї чудової рослини, отримати професійні поради з підбору сортів півоній для свого саду та отримати справжнє задоволення від яскравих та рідкісних сортів півоній української та іноземної селекції.

Деталі — за посиланням.
Коли: 1-3 червня.
Місце: Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка (вул. Тімірязєвська 1).

Kyiv BALL 2018: 1-2 червня

Контрактова площа на два дні стане танцювальним центром Києва. 1 та 2 червня кожен охочий може знайти собі пару і спробувати опанувати прості танцювальні композиції.
В рамках Київського балу відбудеться відразу декілька проектів, флешмобів і навіть буде встановлено рекорд з вальсу, а ще — майстер-класи відомих хореографів, жива музика, зіркові виконавці.

Деталі — за посиланням.
Коли: 1-2 червня.
Місце: Контрактова площа.

Нові вуха. Стрибання та звуковидобування для дітей: 2 червня

У суботу 2 червня об 11 ранку в IZONE вдруге пройде сенсаційний навчально-розважальний захід для самих маленьких. Наші очі прив’язані до вух, а вуха — до очей. Ритм можна не тільки почути, а й побачити. А також зобразити за допомогою руху, наприклад, тупання.
Зустріч буде присвячена тому, що таке ритм. І як він пов’язаний з різноманітними смужками. Смужки, що знаходяться перед нашими очима, можна почути, ну, і, звичайно, зіграти.
Всі діти запрошуються в смугастому одязі. Чим більше смуг, тим більше радості і шуму.

Деталі — за посиланням.
Коли: 2 червня, 11:00.
Місце: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

Дитячі заняття у PinchukArtCentre: 2-3 червня

Заняття присвячені освітній програмі для дітей, підлітків та сімей у PinchukArtCentre. Вони націлені на розвиток знань у молодого покоління, які цікавляться сучасним мистецтвом. Організатори допомагають учасникам отримати нові навички та досвід художньої практики, а також краще зрозуміти особливості функціонування культурної інституції.
У суботу, 2 червня діти 4-5 років матимуть змогу перевтілитись у справжніх художників на занятті «Каляки-маляки», що буде присвячене саунд-арту. У неділю відбудеться англомовне заняття «Сімейна неділя» для дітей 7-9 років про розвиток мистецтва в Африці. Крім цього, у неділю також відбудуться заняття ArtFriends для дітей віком 3-11 та 12-17 років з особливостями розвитку, під час якого учасники ознайомляться з жанром натюрморту та марини.

Деталі та реєстрація — за посиланням.
Коли: 2-3 червня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Фестиваль архітектури для дітей Archikidz: 2-3 червня

Archikidz — це міжнародний рух, який інтегрує досвід провідних архітекторів, дизайнерів, урбаністів та митців з усіх континентів для розвитку нової освітньої платформи. Фестиваль, створений у 2011 році в Амстердамі, сьогодні має понад 40 міст-резидентів, до переліку яких долучився минулого року і Київ. Цьогоріч дітей на майстер-класі навчатимуть як українські, так й іноземні фахівці сучасного містобудування. Адже будувати розумне місто разом з дітьми — це не мрія, а реальність.

Деталі — за посиланням.
Коли: 2-3 червня.
Місце: UNIT.City (вул. Дорогожицька, 3).

Svitlo Concert в ботанічному саду імені Миколи Гришка: 2-3 червня

Нарешті концерти оркестру просто неба повернулися. 2 червня у ботанічний сад імені Миколи Гришка наповниться музикою з фільмів про любов у виконанні оркестру «Віртуози Києва». Налаштуватися на романтичний лад та провести теплий вечір у саду — ось план дій на суботу. Деталі та квитки тут.
А 3 червня «Віртуози Києва» подарують усім охочим вечір насолоди просто неба із музикою великого генія Йоганна Баха. Хіба може бути кращий варіант, аби закохати дітвору у класичну музику? Деталі та квитки тут.

Коли: 2-3 червня.
Місце: Національний ботанічний сад імені Миколи Гришка (вул. Тімірязєвська 1).

Фестиваль «Я маю право»: 3 червня

Справжнє свято для дітей та дорослих від Міністерства юстиції України з нагоди Міжнародного дня захисту прав дитини! Організатори підготували для вас насичену пізнавальну програму: понад 15 локацій для дітей та дорослих, квести, ігри на правову тематику, майстер-класи, лекції про права дитини та фільми просто неба.

Деталі — за посиланням.
Коли: 3 червня, 11:00.
Місце: парк імені Тараса Шевченка.

Музейний пленер: 3 червня

Традиційно Національний художній музей України відмічає кінець сезону цікавим заняттям художньої майстерні. Запрошує приєднатись усіх охочих, навіть якщо до цього ви жодного разу не тримали пензля в руках!  У програмі: майстер-клас з рисунку вугіллям архітектурних мотивів та елементів.
Бажано мати з собою головний убір, питну воду і щось підкріпитися, адже тривалість заходу — від 1 до 3-х годин.

Деталі — за посиланням.
Коли: 3 червня, 11:00.
Місце: Національний художній музей України (вул. Михайла Грушевського, 6).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події