Київська афіша найцікавіших подій для усієї родини на вихідні 9-10 червня.
Новини / Афіша
6 Червня 2018
2084
Вихідні з дітьми: 9-10 червня
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Morgan Ramberg

Що робитимете на вихідні? У Києві плануються вражаючі лицарські турніри, яскраве свято фарб Холі, читання у темряві та, звісно, трохи розмов про освіту. Читайте нашу афішу, аби не проґавити найцікавішого!

Освітні теревені на пірсі біля Дніпра: 9 червня

Освіта — це суперсила, яку має кожен із нас. Саме вона допомагає нам перетворювати мрії на реальність, а декому — навіть змінювати світ.
Суботнього вечора GoFundEd хоче зібратися разом з вами, щоб поговорити про освіту на пірсі біля Дніпра. Розмова піде ​про те, як кожен з нас може стати частинкою освітніх змін. Бо ніхто не хоче, щоб на світі існували нудні уроки, правда ж?
Організатори поділяться з вами тим, що тішить їх найбільше – ​історіями авторів проектів, які впродовж двох років запускають свої ​освітні ​ідеї на краудфандинговій платформі​ GoFundEd та творять зміни.​

Деталі — за посиланням.
Коли: 9 червня, 19:00.
Місце: Port creative hub (вул. Набережно-Хрещатицька, 10-А).

Фестиваль фарб «Холі»: 9 червня

Найяскравіший сімейний день ​​2018 року! Свято фарб «Холі» стане чудовим місцем для дитячого, сімейного та дружнього відпочинку.
На території буде розгорнута виставка художників і представників «hand-made» культури, будуть дитячі майданчики, атракціони, а також працюватимуть аніматори і хореографи, які навчатимуть індійським народним танцям.
Цьогоріч понад 20 000 людей з феєрверку фарб зроблять тематичний прапор України, тим самим встановивши офіційний рекорд світу.

Деталі — за посиланням.
Коли: 9 червня.
Місце: Льодовий стадіон (проспект Академіка Глушкова).

Лицарський турнір на Співочому полі: 9 червня

Вже у цю суботу Нове Співоче поле перетвориться на середньовічне поле битви, де відбудуться запеклі бої між справжніми лицарями! Повболівати на лицарському турнірі, подивитися виступи козацьких колективів та спробувати свої сили у ролі відчайдушного воїна — чи не чудовий план на суботу?

Деталі — за посиланням.
Коли: 9 червня, 11:00.
Місце: Нове Співоче поле (вул. Лаврська, 33).

Дитячі заняття у PinchukArtCentre: 9-10 червня

Заняття присвячені освітній програмі для дітей, підлітків та сімей у PinchukArtCentre. Вони націлені на розвиток знань у молодого покоління, які цікавляться сучасним мистецтвом. Організатори допомагають учасникам отримати нові навички та досвід художньої практики, а також краще зрозуміти особливості функціонування культурної інституції.
У суботу, 9 червня діти 4-5 років матимуть змогу перевтілитись у справжніх художників на занятті «Каляки-маляки». У неділю відбудеться заняття «Сімейна неділя» для дітей 4-6 років на тему «Історія живопису. Фрукти і овочі». Крім цього, у неділю також відбудуться заняття ArtFriends для дітей віком 3-11 та 12-17 років з особливостями розвитку на тему «Марина» та «Фантастичні тварини».

Деталі та реєстрація — за посиланням.
Коли: 9-10 червня.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Сторітелінг. Заговори, щоб я тебе побачив: 9-10 червня

Гортаючи стрічку Facebook, ми підсвідомо зупиняємо погляд на дописах, які чіпляють в перші 2 секунди перегляду. Якщо ж не зачепило — гортаємо далі. Презентація одного спікера змушує потайки займатися своїми справами, іншого — слухати із захватом, навіть якщо його пропозиція має меншу цінність. Хочемо того чи ні, але ми любимо щирі, зворушливі, красиві, актуальні історії. Із унікальним авторським післясмаком.
Модне слово «сторітелінг» з’явилося в нашому лексиконі не так давно, але швидко інтегрувалося чи не в усі сфери життя. То що це за звір такий і яке його місце в освіті?

Детальний розклад та реєстрація — за посиланням.
Коли: 9-10 червня.
Місце: Новопечерська школа (вул. Драгомирова, 9-Б).

Літклуб Букмоль: розклад на червень, літо у Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб

Літклуб Букмоль: 10 червня

Літні читання Літклубу розпочнуться з однієї з найулюбленіших книжок-катинок із Букмольної бібліотеки — цікавої, красивої та дуже потрібної історії про темряву. В основі книжки-картинки «Темрява» – доволі проста істина, яка тим не менше стає у пригоді, якщо її не лише мати на увазі, а й справді усвідомити. І саме їй Снікет присвячує цілу майже-повчальну сторінку, яка, втім, аж ніяк не шкодить усій книзі: якби не було пітьми, ми не знали б, що таке світло. Щоби дійсно поринути в атмосферу та перейнятися настроями цієї історії, читання відбудеться майже у темряві з ліхтарем, а після усі розважаться на майстер-класі за мотивами книжки. Деталі та форма для обов’язкової реєстрації тут.

Коли: 10 червня, 11:00.
Місце: 1991 місце вільних людей (вул. Межигірська, 56).

Австрійська й німецька музика в музеї: 10 червня

«Тиша у музеї», — таке ви не почуєте 10 червня. Адже у недільний вечір музей Ханенків перетвориться на віденський палац 18 століття, в якому відбуватиметься концерт «За віденським часом». Він занурить вас у музичні розкоші віденської класичної школи 18 століття та німецьких романтиків початку 19 століття. У програмі Гайдн, Бетховен, Шпор та Шуберт.

Деталі — за посиланням.
Коли: 10 червня, 17:00.
Місце: Національний музей мистецтв імені Варвари та Богдана Ханенків (вул. Терещенківська, 15).

Книжкові бесіди: що читають міленіали: 10 червня

Міленіали – це так зване покоління сучасної молоді, що народилося наприкінці 1980 та протягом 1990 рр.. Вони понад усе цінують саморозвиток, не уявляють життя без інтернету та соціальних мереж, а також відкриті до змін та інновацій. А найголовніше, міленіали читають більше, ніж усі попередні покоління! Саме тому на найближчій зустрічі дискусійного клубу «Книжкові бесіди» учасники обговорюватимуть літературні смаки та читацькі звички міленіалів, до яких і самі належать.

Деталі — за посиланням.
Коли: 10 червня, 14:00.
Місце: читальна зала Молодіжної бібліотеки (вул. Льва Толстого, 49).

Свято вулиці Костьольної: 10 червня

Тільки раз на рік вулиця Костьольна повністю перекривається і стає пішохідною, щоби святкувати життя в дусі «très français» — «дуже по-французьки». Коли? На День Франкофонії!
10 червня усі зберуться разом для того, щоб дізнатися багатогранну культуру франкомовних держав, і, звичайно ж, дати можливість талановитим людям України показати себе і дати поштовх до ще більшого розвитку культури української!
Вас чекає великий ярмарок hand-made, вуличний театр, музичні сцени з виступами гуртів та ді-джеїв в режимі нон-стоп, кулінарні майстер-класи, велика фотозона, дитяча зона з постійні розвагами і заняттями, фотовиставка, фудкорт з делікатесами з усього світу, освітня зона франкомовних країн і багато-багато іншого.

Деталі — за посиланням.
Коли: 10 червня, 10:00.
Місце: вул. Костьольна.

Дитяча нейропсихологія: 10 червня

Секрети дитячого мозку: про що думають наші діти?  Дитячий нейропсихолог Шувалов Олександр розповість вам основи функціонування мозку дитини і як на це впливає виховання та розвіє усталені міфи. А ще учасники дізнаються, як можна створити розвиваючі іграшки своїми руками і на які психічні процеси у дітей вони впливають.

Деталі — за посиланням.
Коли: 10 червня, 16:00.
Місце: ЕОЦ «Халом» (вул. Казиміра Малевича, 86-О).

вихідні у Києві Київ майстер-класи освіта поради для батьків розваги розвиток дитини свята