Найцікавіші події Києва у червні

Illustration: Bubu Zhou

Літні канікули  чудовий привід для шалених розваг та захопливих пригод. Поки дітвора насолоджуватиметься вільним часом, батьки та вчителі матимуть змогу відвідати воркшопи та лекції про виховання дитини. Які та де? Читайте у нашій афіші найцікавіших подій Києва у червні!

Літклуб Букмоль

Нарешті літо! Нарешті є безліч вільного часу для зустрічей з друзями, веселощів та, звісно, захопливих, непередбачуваних і навіть трішечки небезпечних, але, безсумнівно, найкращих сторітаймів від Літклубу Букмоль.
У червні регулярні безкоштовні читання та майстер-класи проекту «Читаймо дітям уголос!» відбуватимуться у таких локаціях: у мистецькій кав’ярні «На Станіславського», у гастрономічно-мистецькому просторі «Остання Барикада», у Дитячій бібліотеці на Подолі та у чудовому закладі «1991».

Коли: 10, 17, 24 та 30 червня.

Денний міський табір «Z-camp» від ZNOUA

Z-camp денний табір для підлітків 12-16 років.
Це 10 днів спільної роботи над розробкою ідеї та концепції бізнес-проекту, а також екскурсії в компанії та ігрові тренінги. Теми проектів: фестиваль для підлітків; вільний простір та кафе для підлітків; інтернет-магазин.
Вся програма табору спрямована не тільки на профорієнтацію, а й на розвиток ключових навичок майбутнього: креативність, командну роботу, критичне мислення, комунікації.

Вартість: від 6500 грн
Адреса: Київ, вул. Круглоуніверситетська 3/5, оф. 70 (м. Хрещатик)
Контакти: (044) 390 70 71, (099) 403 36 26, пошта: oa@zno.ua.
Реєстрація  за посиланням.

Діти і гаджети: хто головний: 3 червня

Вони ще не вміють ходити, але вже щосили користуються смартфонами і планшетами. Цифрове дитинство — реальність сьогоднішнього дня. Як зробити так, щоб воно було здоровим? Разом із психоаналітиком Ольгою Школенко на зустрічі ви розберетеся у механізмі утворення залежностей у дітей, видах інтернет залежностей, як рано можна давати дитині в руки планшет або садити його перед комп’ютером, позитивному і негативному впливі відеоблогінга, чи порушують батьки приватність дитини при надмірному постингу його фотографій у соціальних мережах. Чим відрізняються «діти екрану» від «дітей книги»?

Деталі – за посиланням. 
Коли: 3 червня, 11:00.
Місце: «Le Buffet» (вул. Олеся Гончара, 84).

Учителі. Як ставити нешаблонні питання і вмикати мізки креативно: 4 червня

У щоденній взаємодії вчитель-учень запитання й відповіді на них  ключові види діяльності. Та чи впевнені ми, що ставимо саме ті питання? І чи впевнені, що відповіді, які дають учні, правильні? І чи правильна наша на них реакція? А що таке «правильність» взагалі? Яку відповідь ми очікуємо отримати на запитання, скажімо, 2+2? Або навіщо ми запитуємо «Як твої справи?», якщо насправді в більшості випадків нам до справ людини фіолетово й відповідь ми пропустимо повз вуха? Як і людина найімовірніше відповість шаблонним «нормально!» Тоді для чого цей обмін люб’язностями?
ГС «Освіторія» та «Майбутні» кличуть освітян на зустріч-майстерку «Учителі. Як правильно ставити питання і вмикати мізки креативно» з Оскаром Бреніф’є.

Деталі – за посиланням.
Коли: 4 червня.
Місце: Новопечерська школа (вул. Драгомирова, 9-Б).

Кіно для батьків із малюками: 5 червня

5 червня відбудеться 65 сеанс у рамках проекту «0+: Кіно для батьків з малюками»! Показуватимуть анімаційну комедію «Зачарований принц».
Казка про чарівного принца Філліпа, який мріє знайти своє справжнє кохання.
Задля комфорту дітей та батьків у кінотеатрі буде приглушений звук, два пеленатори у залі, а дитячі візочки можна буде залишити у фойє. А для найбільших непосид у залі також буде дитяча ігрова зона.

Деталі – за посиланням.
Коли: 5 червня, 10:00.
Місце: кінотеатр «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26).

Smart Snack Kids: Як виховати читача: 7 червня

Виховання читача — справа тонка і важлива. Бібліотека BOtaN запрошує на зустріч з експертами в цій справі! Про вибір дитячої книги і важливості читання буде говорити Інга Вовк. Про вплив книг на психоемоційний та інтелектуальний розвиток дитини, терапевтичної ролі читання та участі дорослого в цьому процесі розповість Ольга Школенко, засновниця Французької академії батьківства.
Що може дати книга, чого не дадуть школа і навіть іноді батьки? Чому важливо читати саме паперову версію? Як правильно підійти до вибору видання та знайти якісне? Ви дізнаєтеся, чому книги, прочитані в дитинстві, продовжують впливати на вас сьогодні. Зрозумієте, чим хороші казки і яких речей потрібно уникати у вихованні юного читача.

Деталі – за посиланням.
Коли: 7 червня, 19:00.
Місце: бібліотека BOtaN (вул. Воздвиженська, 9-19).

Наука БараБуки: як писати й редагувати дитячі та підліткові книжки: 9 червня

«BaraBooka. Простір української дитячої книги» проведе воркшопи для авторів і редакторів дитячих і підліткових книжок, допоможе редакторам дитячої літератури виявляти й оминати «проблемні місця» в рукописах.
Під час лекцій і практичних занять вас не вчитимуть писати книжки для дітей за шаблонами – це неможливо. Але покажуть, на що звернути увагу, коли працюєш із дитячою або підлітковою книжкою. Також лекторки, які мають багато практичного досвіду у сфері дитячої книги, допоможуть помічати хиби до того, як їх помітять критики.
9 червня відбудеться воркшоп для редакторів і редакторок дитячих і підліткових текстів із досвідом роботи з дитячими виданнями.

Деталі та реєстрація – за посиланням.
Коли: 9 червня.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Тараса Шевченка, 12).

Фестиваль «Всі разом  за сім’ю!»: 9-10 червня

За підтримки Міністерства молоді та спорту, а також Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА на Поштовій площі відбудеться фестиваль «Всі разом  за сім’ю». Формат фестивалю передбачає програму з трьох блоків: локації сімейного сервісу по всій територій Поштової площі;  денна програма на сцені для дітей і підлітків; вечірня шоу-програма і гала-концерт концерт для молоді та сімей.
На дітей очікує спеціальна окрема програма із подарунками та призами. Родзинкою денної програми стане участь спеціалізованої техніки  ДСНС та навчання дітей навичкам безпеки. А ввечері відвідувачів фестивалю чекатимуть виступи відомих артистів.

Деталі – за посиланням.
Коли: 9-10 червня.
Місце: Поштова площа.

Дитяча літературна школа: 11-15 червня

11-15 червня в Києві відбудеться Літня Дитяча літературна школа від LITOSVITA. П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Учасники оволодіють основами літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій і стануть авторами справжньої книжки. Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. До книги увійдуть оповідання, вірші та ілюстрації учасників. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Деталі та реєстрація – за посиланням.
Коли: 11-15 червня.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Тараса Шевченка, 12).

Innovative Teachers’ Days: 19-21 червня

Innovative Teachers’ Days – це 3 дні інтенсивного занурення у навчальні теми для освітян, професійні спікери-практики, освітні воркшопи у формі лекцій та майстер-класів, наскрізна міжпредметна інтеграція, концентровані знання з обраного напряму.

Деталі – за посиланням.
Коли: 19-21 червня.
Місце: Креативна Міжнародна дитяча школа (вул. Голосіївська, 13-Г).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко

журналістка, редакторка рубрики Події