Літній набір на Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки» в Києві та Львові

центр літературної освіти, літературна школа для дітей, діти, літературна освіта, як стати письменником

У червні в Києві та Львові відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки. Лектори і тренери школи – досвідчені та професійні письменники, видавці, казкарі та ілюстратори.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Лектори в Києві: Іван Андрусяк, Сашко Дерманський, Дмитро Кузьменко, Оксана Куценко, Ольга Кузнецова, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Галина Ткачук, Тетяна Стус (Щербаченко), Олег Чаклун.

Лектори в Львові: Андрій Бачинський, Галина Вдовиченко, Дара Корній, Галина Крук, Катерина Міхаліцина, Мар’яна Савка, Наталя Трохим.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Авторка програми школи – Тетяна Стус (Щербаченко) – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Як взяти участь?

Щоби стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років.

Реєстрація учасників у Києві.
Реєстрація учасників у Львові.

Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн (у Києві) або 1200 грн (у Львові). У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат.

Дати проведення в Києві: 6-10 червня
Дати проведення в Львові: 13-17 червня
Детальніше про школу читайте на сторінці події.

Організатор: Центр літературної освіти
Організаційні партнери: Мала академія наук України, Дім освіти та культури «Майстер Клас», портал «Барабука», Перша Львівська Медіатека, УНВЦ «Рідна мова»
Інформаційні партнери: Букмоль, Діти в місті, Litcentr, Буквоїд, Читомо, ЛітАкцент, Дім освіти та культури «Майстер Клас»

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©