ЦІКАВІ ВИХІДНІ З ДІТЬМИ: 5-6 березня

куди піти разом з дітьми в києві, цікаві вихідні, афіша київ, зеленка коворкінг, музей сновидінь, читойма дітям уголос, букмоль

Березень вже на порозі, але засмагати на дитячих майданчиках та в парках ще зарано. Тож ми приготували дещо смачненьке і затишне для вашої родини на ці вихідні!

У суботу, 5 березня о 13:00, разом із незалежною книгарнею «Хармс» знайомимось із книжкою-картинкою Роберта Манча і Майкла Марченка «Принцеса у паперовому мішку», далі в передсвяткову неділю, перелетівши до кав’ярні “На Станіславського”, 6 березня о 12:00, святково читаємо найфеміністичнішу дитячу книжку 2013 року  «Роза Рівера, інженерка» від Андреа Беті та Девіда Робертса. А також в неділю, 6 березня о 14:00, відкриваємо четвертий літературний клуб Букмоль у кав’ярні «First Point» читанням дотепної книжки-картинки Пії Лінденбаум «Ґіттан і сірі вовки» про сучасну Червону Шапочку.

Детальніше щодо читань ось тут.

Що ж до інших цікавих дитячих заходів — читайте наш невеличкий, зроблений з любов’ю, огляд!

5 березня Музей історії України чекає усіх охочих дітлахів віком від 5 до 10 років стати частинкою Дитячого дня, який буде присвячено Давній Русі.

Маленькі відвідувачі дізнаються детальніше про тогочасне повсякдення, матимуть змогу відвідати експозицію “Побут та вбрання Давньої Русі”, а також пограти гуртом у різноманітні старовинні ігри. Задля двогодинного заходу формують дві групи: на 12:00 запрошують дітей від 5 до 7 років, а вже о 14:00 — більш дорослі 8-10-річні дітлахи поринуть у неймовірний світ наших пращурів.

Реєстрація тут.

Вартість: 100 грн.
Коли: 5 березня о 12:00 і 14:00.
Місце: Національний музей історії України (вул. Володимирська, 2).

Також першої березневої суботи книжковий магазин “Буква” продовжує акцію #booksreadingchallenge, що заохочує не тільки до читання вголос, а й дає кожному учасникові естафети свободу творчо проявити себе. Які тільки стежки не прокладають вони аби урізноманітнити процес, аби зацікавити своїх юних читачів! Звісно, найголовніший засіб завжди незмінний — це читання.

Оля Шурова, PR-директор гурту Pianoбой, а до того ж зразкова дружина і натхненна муза відомого виконавця, читатиме цієї суботи фрагменти з історії усіма улюбленого популярного гурту The Beatles, тоді як її син Лев час від часу виконуватиме деякі мелодії Бітлів на гітарі. Організатори обіцяють, що буде затишно і кличуть усіх дітей віком від 8 до 15 років.

Реєстрація: за номером 066-402-75-31.
Коли: 5 березня о 16:00.
Місце: “Буква”, що на вулиці Б.Хмельницького, 3-Б.

А в неділю хлопців та дівчаток віком від 8 років запрошує завітати у гості Музей Сновидінь. З 13:00 там стартує традиційний Дитячий день.

Відвідавши екскурсію-розповідь про сни (як відомо, саме в них фантазійний світ людини квітне буйним цвітом, породжуючи потім цікаві ідеї наяву), діти у ході діалогу не тільки дізнаються більше про феномен сновидіння і його інтерпретації у різних культурах, а ще й майструватимуть колажі за мотивами власних снів!

Для тих же дітлахів, яким більше 10 років, є цікава опція у вигляді майстер-класу з виготовлення власноруч ловця снів. Батьки також можуть приймати участь у цьому дійстві і слухати легенди про індіанців та їх сновидіння від музейної художниці Лілії.

Деталі та реєстрація тут.

Коли: 6 березня з 13:00 до 15:30.
Місце: Музей Сновидінь (вул. Чигоріна, 55).
Телефон для запитань: 093-473-78-67.

Для активної малечі 4-6 років спеціалісти з анімаційної педагогіки розробили програму “Азбука почуттів” і в неділю 6 березня запрошують дошкільнят та їх батьків на презентацію, що відбуватиметься у Коворкінгу Zelenka.

Спираючись на індивідуальний підхід, півторагодинні заняття програми спрямовані на розвиток різноманітних творчих, комунікативних здібностей дитини і завершуються переглядом мультфільмів, який супроводжується вивченням характерів героїв і особливостей художнього настрою, що передається через кольори, лінії, звуки… Батьки ж наприкінці кожного заняття отримуватимуть домашні завдання для спільної творчої співпраці зі своїми дітьми. Отож, приходьте в неділю на презентацію, аби дізнатись усі подробиці.

Детальніше тут.

Коли: 6 березня о 14:00.
Місце: Коворкінг з дітьми Zelenka (вул. Ярославів вал, 11/1).

До того ж не забувайте про фестиваль дитячих артбуків “Дивокнига”, який відбудеться 6 березня у Національному заповіднику “Софія Київська”. Ми вже якось розповідали про цей захід альтернативної школи “Соняшник” ось тут.

Читайте, обирайте найцікавіше та приходьте всюди, куди вам заманеться! Бажаємо вам веселого вікенду!

Надя Рокитянська
Надя Рокитянська

редакторка рубрики новин