Кіно в Чулані: Операція «Арктика»

Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, кинопоказы в чулане, кино в чулане, детское кино в чулане, подростковое кино в чулане, фильмы для детей чулан, фильмы для подростков чулан, чулан чилдрен кинофест, подростки чулан,

Черговий кінопоказ із циклу «Кіно в Чулані» від «Чілдрен Кінофест». Троє дітей випадково потрапляють на засніжений острів у льодовиках Арктики неподалік від Шпіцбергена. Аби вижити, їм доводиться боротися з негодою, рятуватися від білих ведмедів та шукати їжу. Ніхто з дорослих, що лишилися на материку, не знає, де шукати дітей. Це справжня драматична боротьба за виживання, яку мають виграти дві дівчинки і хлопець.

Приходьте в Чулан дивитись розумне, небанальне, круте кіно, обговорювати побачене, сперечатись та обмінюватись враженнями!

«Кіно в Чулані» — щомісячні кінопокази для дітей та підлітків. Кінострічки та матеріали для проведення кінопоказів надає компанія Arthouse Traffic, організатор фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». «Чілдрен Кінофест» – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою.

Аудиторія 10+

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацієютут.

Коли: 17 лютого, 18:30.
Місце: Chulan Bookstore (провул. Десятинний, 7).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин