Кіно в Чулані: Ми – найкращі!

Chulan Bookstore, Chulan Bookstore на пейзажке, Chulan Bookstore на пейзажці, чулан на пейзажке, чулан на пейзажці, кинопоказы в чулане, кино в чулане, детское кино в чулане, подростковое кино в чулане, фильмы для детей чулан, фильмы для подростков чулан, чулан чилдрен кинофест, подростки чулан,

«Кіно в Чулані» — це щомісячні кінопокази для дітей та підлітків фільмів від «Чілдрен Кінофест». Кінофестиваль нещодавно запустив платформу кіноосвіти і надав безкоштовний доступ до найновіших фестивальних європейських фільмів для дітей і підлітків, озвучених українською. Відтепер ці фільми можна побачити й у кіноклубі «Чулану».

Перший кінопоказ із циклу «Кіно в Чулані» — фільм «МИ – НАЙКРАЩІ!» (VI ÄR BÄST!) режисера Лукаса Мудіссона. Стокгольм, 1980 рік. Три дівчинки вирішують створити панк-рок-гурт не зважаючи на те, що у вони не мають музичних інструментів, а всі навколо запевняють, що панк-рок помер. «Ми — найкращі» — це маніфест бунту та життю наповну. Стрічка Лукаса Мудісона — багатогранний фільм, що порушує теми відмінності, дорослішання, підліткового життя, толерантності, самореалізації та самоствердження, а також стосунки батьків і дітей.

Приходьте в Чулан дивитись розумне, небанальне, круте кіно, обговорювати побачене, сперечатись і обмінюватись враженнями.

Аудиторія 13+

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Коли: 9 грудня, 18:00.
Місце: Chulan Bookstore (провул. Десятинний, 7).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин