Книгоподорож‬: конкурс-флешмоб від Букмолі та видавництва “Віват”

Книгоподорож‬: конкурс-флешмоб від Букмолі та видавництва "Віват", книжкові подарнуик, що читати влітку, дитячі казки, Про вовка, який випав із книжки, Кіт-король, марта альтез, оксана лущевська, паперова царівна, лізелотта, Александр Штеффенсмайєр, подарнуки для дітей, малювання

Ура! Літературні флешмоби повертаються! Цього разу ми, спільно з видавництвом “Віват”, пропонуємо вам разом із малечею уявити себе героєм улюбленої книжки та візуалізувати це – малюйте, ліпіть, робіть колажі, знайдіть власний творчий спосіб уявити себе «всередині книжки».

Викладайте фотографії поробок на своїх сторінках у Facebook, розповідайте про улюблену книжку, до якої потрапили, підписуйтеся на сторінки видавництва “Віват” та Букмолі та отримуйте чудові книжки у подарунок📚!
Протягом трьох тижнів ми обиратимемо одного щасливця або щасливицю за допомогою сервісу random.org, які отримають:

  • 10/06 книжку-картинку Робберехта Тьєррі «Про вовка, який випав із книжки» та книжку “Вельветовий кролик” Марджері Вільямс
  • 17/06 – книжку-картинку Марти Альтез “Кіт-король” та “Паперову царівну” Оксани Лущевської
  • 24/06 – книжки Александра Штеффенсмайєра “Лізелотта ховається” і “Лізелотта не може заснути”

УВАГА!Для участі у трьох розіграшах потрібно три різні поробки. Щоби нам було легше вас знайти, не забувайте ставити тег‪#‎книгоподорож‬, позначати нас на світлині та перевіряйте налаштування приватності своїх акаунтів.

 

 

BOKMÅL
BOKMÅL
"тебе з'їмо ми вмить" ©