Презентація новинок від «Крокуй! Київ»

крокуй, крокуй київ, крокуй карти, крокуй презентація, крокуй різдвяний арсенал, крокуй маршрути київ, квест свідомі, квест різдвяний арсенал, квест крокуй, рождественский арсенал, крокуй киев, крокуй рождественский арсенал, презентация крокуй

Проект «Крокуй!» уже за кілька днів презентує оновлену розширену лінійку продуктів для вивчення та творчого дослідження Києва. З нагоди презентації урбаністична школа для підлітків Svidomi підготувала квест для відвідувачів фестивалю «Різдвяний Арсенал».

То що ж нового приготували творці проекту «Крокуй!». По-перше, прекрасні набори із листівками-маршрутами для сімейних прогулянок Києвом, створені творчим педагогом Наталею Даценко, спів-засновницею проекту «Букмоль» Лізою Гречанюк, та художницею Машею Гермашевою, виходять в англійському перекладі. Над англійськими текстами працювала письменниця та дослідниця дитячої літератури Оксана Лущевська. Це — чудовий подарунок для ваших друзів за кордоном або іноземних партнерів.

Крім того, за мотивами маршрутів випускають гру «Київ напам’ять». Меморі-картки і декілька варіантів гри із ними для всіх, хто вдосталь намандрувались і вдома, зібравшись всією сім’єю, зможуть перевірити, чи знають вони «Київ напам’ять».

І нарешті, «Київ3: карта для мандрів, відкриттів та пригод!». Велика мальована карта центральної частини міста насичена важливими деталями, уважними спостереженнями, цікавими ракурсами. Це — три маршрути для прогулянок, різноманітні та продумані варіанти для знайомства з нашим чарівним містом за 1, 2 і 3 дні. Карта надрукована на сучасному високотехнологічному матеріалі Tyvek®. Її майже неможливо розірвати, вона вологостійка, легка, міцна та довговічна.

Коли: 17 грудня, 14:00-15:00.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 12).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин