ЧИТАКИ-винахідники на Kyiv Maker Faire

14 листопада на другому українському ярмарку Kyiv Maker Faire* Букмоль разом з книгарнею Чуланчик пропонує усім дітям повторити неймовірний та захопливий досвід читання на першому Kyiv Maker Faire і перетворитися зі звичних читак на справжнісіньких винахідників!

О 12.00 у нашій неймовірній букмольній компанії ми читатимему прекрасну книжку-картинку “On Sudden Hill” («На высоком холме», видавництво «Поляндрия»).
Книжка британської авторки Лінди Сари та ілюстратора Бенджи Девіса розповідає історію про дружбу, безмежність уяви і … картонні коробки! Отож після знайомства з Ітаном, Бертом і Шу, ми не просто дізнаємося, що таке справжня дружба, але й побудуємо власний фантастичний світ зі звичайного картону!

kyiv maker faire, bokmal, пату и тату, изобретать с детьми, читаки, винаходи дітей, київ, фестивалі для дітей у києві, літні розваги, поляндрия, на высоком холме, машина из коробок, линда сара

Ітан і Берт – нерозлучні друзі, які багато часу проводять разом, придумуючи різні ігри з картонними коробками на вершині Високого Пагорба. Однак разом із появою хлопчика на ім’я Шу їхня дружба тріщить по швах. Як це так, коли твій друг із задоволенням проводить час із кимось іншим? Берту доведеться дізнатися це на власному досвіді.

О 16.00 художниця Олена Зарецька разом із читаками надихатись витівками братів Тату і Пату — головних героїв найпопулярнішої у Фінляндії нон-фікш серії книг, творцями якої є письменник Айно Хавукайнен й ілюстратор Самі Тойвонен. Разом із майстром на всі руки можна буде спробувати із найнесподіваніших речей створити один із фантастичних винаходів із книжки «Тату і Пату — винахідники» (Tatun ja Patun oudot kojeet).

Місце проведення: другий в Україні Maker Faire відбуватиметься у павільйонах НК «Експоцентр України (ВДНГ)» за адресою: пр.Академіка Глушкова, 1.
Придбати квитки можна на сайті фестивалю.
Детальніше про фестиваль ТУТ.

*Maker Faire – фестиваль технологій, винахідливості та креативності, свято руху “Мейкерів”, який сьогодні проходить у всьому світі. Це мікс науки, IT, ремесел, зустріч технічних ентузіастів будь-якого віку, крафтерів, хоббістів, інженерів, наукових клубів, авторів, художників, студентів.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©