«Лепетуни»: проект навчального мультсеріалу для дітей на Спільнокошті

мульсеріали для дітей, спільнокошт, вивчення мови, українська мова, діти телебачення, українські мультики, днк нації, ілюстратори

16 лютого 2017 року – Команда волонтерського освітнього проекту «Мова – ДНК нації» розпочала збір коштів на платформі соціальних інновацій Спільнокошт для створення дитячого мультсеріалу «Лепетуни». Це будуть коротенькі історії про головного персонажа проекту – Лепетуна та його родину, за допомогою яких дітки вивчатимуть назви побутових речей, тварин, квітів тощо, а також навчатимуться правильно говорити українською в різних ситуаціях.

Волонтери планують зібрати за 90 днів 220 тисяч гривень, щоби створити перший сезон або 10 серій мультсеріалу. Протягом першої доби 86 доброчинців уже профондували 29 тисяч гривень – 13% від потрібної суми.

Малюки від 1 до 5 років тепер дуже швидко звикають користуватися мобільними пристроями й планшетами та самостійно дивляться відео на YouTube. Багато батьків прагнуть навчити дітей говорити українською, але самі навіть не завжди знають, як правильно називаються звичайні побутові речі. Власне тому в нас з’явилася ВЕЛИКА ІДЕЯ – створити «українську Пеппу» або мультсеріал для малечі. Ми публікуватимемо наші мультику на Youtube – і в батьків буде більше часу для власних справ, поки діти дивитимуться корисні мультики й навчатимуться говорити українською.
Наталія Клименко, засновниця проекту «Мова – ДНК нації

Волонтерському проекту «Мова – ДНК нації» уже майже 3 роки. За цей час команда створила сучасний сайт та перший мобільний застосунок для вдосконалення знань з української мови на платформах iOS та Android. Восени 2016 року засновники проекту Наталія Клименко та Павло Мельник-Крисаченко видали книжку «Українська легко».

Підтримати ідею створення мультсеріалу «Лепетуни» можна тут.

Джерело: UA Modna

Букмоль
Букмоль

"тебе з'їмо ми вмить" ©