Не пропустіть інтерактивне читання книжки Емілі Граветт  «Чепурун» літклубу Букмоль.
Новини / Анонс
28 Серпня 2019
1532
Літклуб Букмоль на фестивалі «Art Day» у PinchukArtCentre
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Tidy, Emily Gravett, эмили граветт, полный порядок, чепурун, емілі граветт, книжка-картинка, літклуб букмоль, літературний клуб для дітей, інтерактивні читання, майстер класи, дитяча література, цікаві дитячі книжки, розклад літклубу букмоль, литературный клуб для детей букмоль, литклуб букмоль, что читать детям, детские книжки, чтения для детей, pinchukartcentre, pinchuk art centre, пінчук арт центр, фестивалі, сімейні розваги, київ афіша, цікаві події в києві, для дітей, що робити з дітьми на вихідні, куди піти 1 вересня, пинчук, фестивали, арт дей, куда пойти с детьми на выходные, киев интересные события, развлечения для семьи,

Вже втретє у PinchukArtCentre відбудеться фестиваль для дітей, підлітків та їхніх батьків «Art Day». Проведіть перше вересня весело й корисно, завітавши разом із усією родиною до мистецького центру, щоб познайомитись із поточними виставками та долучитися до різноманітних активностей, а найголовніше, відвідати інтерактивне читання книжки Емілі Граветт  «Чепурун» літклубу Букмоль.

Чистота — запорука здоров’я, а для борсука Петра ще й гарантія спокою та хорошого настрою. Тож, коли навколо щось приходить у безлад, брудниться чи просто втрачає чепурний вигляд, Петро просто не може всидіти на місці. А, оскільки живе він у хащах лісу, він невпинно вичісує, миє і прибирає-прибирає-прибирає. Доти, доки не відбулося щось, що зрештою змінює життя не лише борсука Петра, але й інших мешканців лісу. Що ж такого сталося у дикому-дикому лісі?
Дізнаєтеся на інтерактивному читанні смішної та філософської книжки-картинки «Чепурун», яку написала та намалювала талановита британська дитяча авторка Емілі Граветт (не-талановитим медалі Кейт Ґріневей двічі не присуджують).
А після читання та обговорення книжки на дітей очікує захопливий і страшенно акуратний майстер-клас за мотивами історії.

Для дітей віком 4+

Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).
Коли: 1 вересня, 12:00.

Читання українською (переклад — Букмоль) за виданням: Tidy / Emily Gravett. — Panmacmillan, 2017.

PinchukArtCentre вихідні у Києві Київ літклуб Букмоль майстер-класи мистецтво розваги розвиток дитини фестиваль читання вголос