Літклуб необмежених можливостей: «Внутрішній лев»

Літклуб Букмоль: розклад на грудень, канікули, декабрь афиша, зима в Києві, Читаймо дітям уголос, популяризація читання, вчимо дітей слухати й читати, казки, майстер-класи для дітей, афіша подій у києві, культурні події в києві, безкоштовні заходи для дітей, розваги для дітей, альтернативна освіта, розвиток дитини, українські книжки для дітей, сторітайми, творчість, популяризація читання, киев, развитие ребенка, мероприятия для детей, детский клуб, книжки про тигрів, книги про тварин, оон, вікенд необмежених можливостей

Усі ми різні й усі вільні. Усі вільні бути такими, якими нам хочеться бути. І байдуже, ким тебе вважають інші, найважливішим є те, як ти себе сприймаєш сам. Отож, якщо хтось, як от головний герой яскравої дитячої книжки «Внутрішній лев», народився маленьким коричневим мишеням, це геть зовсім не означає, що він не може бути великим і хоробрим левом. І якщо вам здається, що це неможливо, тоді ви просто зобов’язані потрапити на захопливе інтерактивне читання книжки-картинки Рейчел Брайт та Джима Філда, яка розповідає веселу, смішну та водночас напрочуд важливу та глибоку історію, що спонукає позбутися звички оцінювати інших лише за зовнішнім виглядом та якнайкраще переконує в тому, що всі ми вільні обирати, ким нам бути та що робити.
Після читання цієї натхненної та милої історії на дітей та їхніх батьків очікує майстер-клас, на якому ми всі разом навчимося робити з маленької мишки великого лева та навпаки. Як саме? Дізнаєтеся вже цієї неділі.

Читання відбувається у межах ВІКЕНДУ НЕОБМЕЖЕНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ 2018, ініційованого Агенціями Організації Об’єднаних Націй в Україні спільно з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Для дітей віком 3+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Де: Остання Барикада (Майдан Незалежності, 1).
Коли: 2 грудня 2018 року, 12:00
Читаємо українською (переклад Букмолі) за виданням: The Lion Inside / Rachel Bright, Jim Field. — Orchard Books, 2015.

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©