Літній лекторій-фестиваль “FanSchool”

Хто був татком Дарта Вейдера? Чи взувають хобіти вдома капці? Як знайти двері до Нарнії? Кого насправді захищає Робокоп? Де коріниться родинне дерево Залізної людини та Бетмена?

З 1 по 9 серпня ми, літературний проект Букмоль і літклуб Bookoholic, пропонуємо вам зазирнути в альтернативне минуле та потенційне майбутнє, аби знайти відповіді на ці та багато інших питань на фестивалі “FanSchool”.  Протягом лекторію-фестивалю ми дізнаємося особливості фантастичного у літературі, кіно, відеоіграх та коміксах, осмислимо функції фантастики та проаналізуємо її прояви у масовій культурі.

Букмоль, Букоголік, школа фантастики, Bokaml, Bookoholic, FanSchool

У програмі фестивалю:

  • лекції відомих літературознавців, письменників, коміксо- та ігрознавців: серед наших лекторів – викладач Могилянки і директор видавництва “Смолоскип” Ростислав Семків, фантаст Володимир Арєнєв, головний редактор інтернет-журналу “Князь Ігор” Дмитро Прокопчук та інші цікавезні люди, які розвивають фантастику в Україні;

  • дискусії та обговорення;

  • кіноперегляди просто неба;

  • справжня електронна музика;

  • печиво від Дарта Вейдера та інші ласощі.

Детальний розклад із темами лекцій-розмов та іменами лекторів трохи пізніше (ми любимо тримати інтригу) з’явиться на сайті Букмолі та сторінці події у фейсбуку.

По завершенні лекторію на тих, хто відвідає всі лекції, очікує фантастичний диплом і подарунок.

Букмоль, Букоголік, школа фантастики, Bokaml, Bookoholic, FanSchool

Адреса лекторію: вул. Андріївська, 8-12 (м. Поштова площа та Контрактова площа)

Вхід

По завершенні фестивалю на тих, хто відвідає всі лекції, очікує фантастичний диплом.
Вхід на відкриття фестивалю у п’ятницю 1 серпня вільний, у вихідні дні – 70 грн, в усі інші дні вартість квитка складає 50 грн.
Абонемент на усі дні коштує 350 грн.
Усі кошти підуть на розвиток проекту “Букмоль” (на вдосконалення сайту, закупівлю дитячих книг для бібліотеки та канцтоварів для літературного клубу “Букмоль”).

Букмоль, Букоголік, школа фантастики, Bokaml, Bookoholic, FanSchool

Букмоль
Букмоль
"тебе з'їмо ми вмить" ©