PinchukArtCentre запрошує на безкоштовну спеціальну програму для дітeй, підлітків та батьків «Літня школа».
Новини / Анонс
13 Липня 2018
2190
Літня школа у PinchukArtCentre
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події

Illustration: Mónica Andino

Впродовж канікул PinchukArtCentre запрошує на спеціальну програму для дітeй, підлітків та батьків «Літня школа», яка була розроблена педагогами та художниками. Мeта програми – знайомство з творчим методом митця, розвиток креативності та творчості. Наприкінці кожного курсу учасники презентуватимуть власний творчий проект.

Розклад курсів:

  1. 10-13 липня: курс «Їстівнe/Нe їстівне» з художницею Катериною Бучацькою для дітей віком 5-9 років;
  2. 17-20 липня: курс із живопису «Колір-сeкрeт» з Люсeю Івановою для підлітків віком 10-16 років;
  3. 24-27 липня: курс із колективної творчості «Разом за партою» з художником Станіславом Туріною для дітей віком 5-9 років;
  4. 31 липня – 3 серпня: курс із фотографії з Анною Мельниковою для підлітків віком 10-16 років;
  5. 7-10 серпня: курс із художником Єгором Анцигіним для дітей віком 5-9 років;
  6. 14-17 серпня: курс для батьків та вчителів «Турбота про себе» з Катериною Окремовою.

Курс передбачає відвідування всіх занять. Участь безкоштовна.

Найближчий курс пройде з 17 по 20 липня 2018 року. Програма розроблена для дітей та підлітків, які цікавляться живописом і хочуть дізнатися секрети взаємодії кольорів та перевірити їх практично. Впродовж чотирьох занять викладачка курсу Люся Іванова познайомить учнів із основами кольорових властивостей та кількома живописними техніками, а також допоможе їм створити власні картини.

Програма курсу «Колір-секрет»:
17 липня – «Здобуття Кольору». Учасники заняття здобудуть базові теоретичні знання з кольорознавства та випробують їх на практиці.
18 липня – «Оптичне та механічне». Розглядаючи живопис імпресіоністів, учасники дізнаються про різні способи сприйняття кольорових плям, а також познайомляться з поняттями «кольоровий простір» і «рефлекс».
19 липня – «Стан і колорит». Учасники навчаться працювати у кількох колоритах та розвиватимуть відчуття живописного стану.
20 липня – «Техніки». Учасники напишуть картини у самостійно обраному колориті, застосовуючи техніки мастихіну, кисті та ін.

Деталі – за посиланням.

PinchukArtCentre Київ навчання розваги розвиток дитини