Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки»

дитяча літературна школа, дитяча літератуна школа від вигадки до книжки, від вигадки до книжки, музей тараса шевченка, дитяча літературна школа київ, від вигадки до книжки київ, центр літературної освіти, цло

26-30 грудня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Лектори і тренери школи – досвідчені та професійні письменники, видавці, казкарі та ілюстратори.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Авторка програми школи – Тетяна Стус (Щербаченко) – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн. У вартість входить:  навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат.

Коли: 26-30 грудня, 9:00 — 14:00.
Місце : Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т.Шевченка, 12)

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин