Вихідні з дітьми: 16-17 березня

святкові вихідні, афіша київ, афиша киева март, выходные в марте, фестивали в киеве, события, вихідні березень, дитяча афіша вихідних києва, фестивалі у березні, події березня, виставки, дитячі майстер-класи, вихідні у києві з дитиною, где провести выходные с ребенком, куда пойти в феврале всей семьей, куди піти на вихідних з дітьми, мастер классы для детей, пинчукартцентр, пинчук арт центр, PinchukArtCentre, Archikidz, арчікідс, музей івана гончара, літклуб букмоль, інтерактивні читання для дітей, книжка-картинка, интерактивные чтения для детей, литклуб букмоль чтения, літературний клуб для дітей від букмолі, тигр у саду, ліззі стюарт, бібліотека на подолі, бібліотека імені валі котика для дітей, читанки у книжковій полиці, моя книжкова полиця, майстерня можливостей, катерина бучацька, благодійні концерти, котомістечко, простір любові

Illustration: Anastasia Petuxova

Маєте плани на вихідні? Якщо й досі не знаєте, як весело й незабутньо провести ці два дні, тоді зазирніть у нашу афішу. Адже ми зібрали для вас найцікавіші події Києва, що відбуватимуться 16 та 17 березня.

Майстер-клас «Традиції України»: 16 березня

Archikidz запрошує вас на завершальний у цьому сезоні майстер-клас «Традиції України». Слов’янська культура унікальна, її коріння сягає далеко в безодню століть. Однією зі стародавніх українських традицій є традиція ліплення та випікання жайворонків із тіста.
Для проведення майстер-класу гостинно відкриє свої двері Національний центр народної культури  «Музей Івана Гончара». Перед початком діти прослухають квест-екскурсію музеєм, протягом якої ближче познайомляться з рідною культурою, побачать, як у давні часи виглядали традиційні сільські хати та їхнє оздоблення в середині хати.
Участь у майстер-класі безкоштовна за умови попередньої реєстрації та придбання вхідного квитка до музею — 20 грн.

Для дітей віком 10-12 років.
Деталі — за посиланням.
Коли: 16 березня, 12:00
Місце: музей Івана Гончара (вул. Лаврська, 19).

Літклуб Букмоль: 16 березня

Нудно буває геть усім. І справжнім тиграм, і вигаданим драконам, і дорослим, і, звісно ж, дітям. Так, одного дня нудьга здолала дівчинку Нору. Щоби якось зарадити онуці, бабуся запропонувала їй вийти погуляти в сад — адже там є справжній тигр! Але дівчинка не вірить: вона вже занадто доросла, щоб гратися в такі дурнуваті ігри. Ось і іграшковий жираф упевнений, що ні величезних птахів, ні білого буркотливого ведмедя, ні тим більше тигра у цілком звичайному бабусиному саду немає. Але… А що як бабуся і справді каже правду? Спробуйте перевірити це разом із літклубом Букмоль, а заразом і навчитися боротися з нудьгою на інтерактивному читанні яскравої книжки-картинки Ліззі Стюарт «Тигр у саду», а після читання на усіх літклубних читак очікує майстер-клас, у якому вони спробують осмислити історію та перевірити межі власної уяви. Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Для дітей віком 4+
Деталі — за посиланням.
Коли: 16 березня, 12:00.
Місце: бібліотека імені Валі Котика для дітей (вул. Межигірська, 25).

Читанки у книгарні-кав’ярні «Моя книжкова полиця»: 16 березня

В цю суботу у вас є змога зануритись у казковий дивосвіт пригод крихітної Дюймовочки! Читатимуть стару улюблену казку з новаторськими сміливими ілюстраціями, що досі до вподоби як дорослим, так і найменшим. Вхід вільний за реєстрацією.

Деталі — за посиланням.
Коли: 16 березня.
Місце: книгарня-кав’ярня «Моя книжкова полиця» (вул. Пушкінська, 7).

«Майстерня можливостей» з художницею Катериною Бучацькою: 17 березня

У неділю, 17 березня, о 15:00 PinchukArtCentre запрошує людей з особливостями розвитку старше 12 років на зустріч освітнього проекту «Майстерня можливостей».
Під час заняття учасники майстерні запишуть історію свого дня та проілюструють її, використовуючи графічні матеріали. Заняття проведуть художниця Катерина Бучацька та психологиня і викладачка Ольга Шишлова. Участь безкоштовна за попередньої реєстрації.

Деталі — за посиланням.
Коли: 17 березня, 15:00.
Місце: PinchukArtCentre (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2).

Муркотячий музичний простір: 17 березня

Любите котиків та музику? Тоді проведіть вечір неділі на благодійному концерті на користь котомістечка «Простір Любові».

Деталі — за посиланням.
Коли: 17 березня, 18:00.
Місце: Vegan Boom Store (вул. Богдана Хмельницького 16-22).

Катерина Шпирко
Катерина Шпирко
журналістка, редакторка рубрики Події