Найцікавіші події Києва у травні

Kyiv Lights Festival, київський фестиваль світла, афиша киева май, выходные май, фестивали май киев, фестивали май, события май, события киев май, вихідні травень, афіша травень, афіша київ травень, фестивалі травень, події київ травень, букмольные чтения, букмольні читання, літклуб букмоль, литклуб букмоль, на станіславського, на станиславского, чтения на станиславского, читання на станіславського, букмоль на станіславського, літклуб букмоль на станіславського, букмоль на станиславского, литклуб букмоль на станиславского, Aroma Espresso Bar, букмоль, чтения в Aroma, читання в Aroma, букмоль Aroma, фестиваль світла, міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва в Києві, фестиваль света, фестиваль света киев, Kyiv School Maker Faire, кпи, кпі, Maker Faire кпі, Maker Faire кпи, Музей КПІ, Принтфест 2/100, Принтфест, фестиваль принта, Plivka, Plivka Принтфест, книжковий арсенал, книжковий арсенал 2017, книжный арсенал 2017, дитяча програма книжковий арсенал, книжный арсенал, книжный арсенал детская программа, Kyiv Mini Maker Faire, Kyiv Mini Maker Faire 2017, ВДНГ, вднх, Kids Movie Fest, фестиваль кино снятого детьми, фестиваль детского кино киев, конкурс детских фильмов, фестиваль дитячого кіно, кінотеатр Кінопанорама, Кінопанорама, День вуличної музики, фестиваль вуличної музики, день уличной музыки, фестиваль уличной музыки, день уличной музыки киев, Чілдрен Кінофест, чилдрен кинофест,

illustration: Alethia Rodriguez

Книжковий Арсенал, Mini Maker Faire, День вуличної музики – лише кілька традиційних весняних фестивалів. Що ще не варто пропускати у травні – читайте в афіші.

Літклуб Букмоль

Останній місяць весни обіцяє бути цікавим, захопливим і надзвичайно літературним. У травні на відвідувачів Літклубу Букмоль очікує аж вісім захопливих безкоштовних інтерактивних читань найкращих книжок з різних куточків світу та тематичних майстер-класів. Традиційно, всі заходи проекту «Читаймо дітям уголос!» відбуватимуться у трьох локаціях наших партнерських закладів: у кав’ярні На Станіславського та у кав’ярнях Aroma Espresso Bar на Діловій і на Жилянській вулицях.
Не забувайте стежити за нашими заходами у Фейсбуці та реєструватися, адже кількість учасників на кожен захід обмежена. Реєстрація на кожен захід розпочинається за тиждень до проведення.

Kyiv Lights Festival: 12-14 травня

Kyiv Lights Festival – перший міжнародний фестиваль світла і медіа-мистецтва в Києві. Яскраві і барвисті світлові скульптури та інсталяції, проекції на будівлі і дерева, світлові шоу, шоу дронів перетворять місто на відкриту арт галерею та створять незабутню атмосферу. Ключовою подією фестивалю стане міжнародний конкурс відеомапінгу та віджеїнгу. Протягом трьох днів українські та зарубіжні відеохудожники перетворять будівлю Річкового Порту на величезний екран з видовищними відеопроекціями, демонструючи приголомшливі можливості новітніх технологій. Kyiv Lights Festival успадковує традиції відомих фестивалів світла, які щороку проходять у багатьох столицях світу.

Деталі програми – за посиланням.

Коли: 12-14 травня.

Kyiv School Maker Faire: 13 травня

В тебе є проект або ідея? Ти хочеш дізнатися багато нового? Бажаєш поринути у надихаючу атмосферу та весело провести час? Тоді завітай на School Maker Faire! Тут ти зможеш відвідати безліч цікавих лекцій про Web-development, IoT, Arduino, Project Development, Smart Utilities, та багато іншого, навчитися новому на майстер- класах з Handmade, Arduino, Lego, Physical Experiments, та ще більше й подивится на винаходи інших учасників.

Вік: 5 -10 класи.

Реєстрація — за посиланням.

Коли: 13 травня, 12:00.
Місце: Музей “КПІ” (пр-т Перемоги, 37).

Принтфест 2/100: 14 травня

Принтфест 2/100 – щорічний захід, присвячений мистецтву принта і просуванню художників, які займаються тиражною граікою. Принт об’єднує майстрів станкової графіки, вуличних художників, ілюстраторів та багатьох інших. Це — доступне демократичне мистецтво. Екземпляри одного тиражу можуть одночасно висіти у галереї й у вас вдома. На меркеті можна буде придбати авторські твори мистецтва й дізнатися про методи їх створення. Крім того, гостей чекає лекційна програма, майстер-класи з технік друку та виставки принтів «Шар/Слой/Layer».

Усі деталі – за посиланням.

Коли: 14 травня, 12:00 – 19:00.
Місце: постір Plivka, (вул. Васильківська,1).

Книжковий Арсенал: 17-21 травня

VII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» об’єднує літературу й мистецтво, представляє новинки понад 150 видавництв, Секцію ілюстраторів, а також запрошує відвідати авторські, тематичні програми та спецпроекти, сформовані кураторською командою спеціально запрошених незалежних молодих критиків, культурних менеджерів та відомих письменників.
Дитяча програма цього року об’єднана темою «Про читання і прочитання: читати і думати». На подіях для дітей та підлітків говоритимуть про читання як складову розвитку критичного мислення, про книжки в освіті, практику промоції читання та стан критики укрдитліту, про дитячі книжки жанру нон-фікшн, про книжки на складні теми-виклики тощо. В програмі також нові формати роботи із дитячою та батьківською аудиторіями, нові довколакнижкові проекти, дискусії за участі авторів, перекладачів, редакторів, круглі столи, диспути критиків дитячої літератури, майстер-класи книжкових ілюстраторів та вистави за мотивами книжок, а також оновлений простір «Арсенал ідей».

Повна програма заходів Книжкового Арсеналу — на офіційному сайті.

Повна Дитяча програма заходів фестивалю — тут.

Коли: 17-21 травня.
Місце: Мистецький Арсенал (вул. Лаврська, 10-12).

Kyiv Mini Maker Faire: 20-21 травня

Відоме в усьому світі свято винахідників, мрійників, інженерів та майстрів в цьому році виходить на новий рівень. Міжнародний мітап мейкерспейсів, величезна хендзона, перегони дронів та ще 200 речей, які точно надихнуть вас на щось фантастичне. Робіть самі, робіть разом!

Інформація про учасників цього року – тут.

Програма лекцій та майстер-класів – за посиланням.

Коли: 20-21 травня, 11:00 – 18:00.
Місце: ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1).

KidsMovieFest: 20-21 травня

На фестивалі Kids Movie Fest крім показу фільмів, знятих дітьми, з найменьше 13 країн світу, поділених на три вікові категорії, також пройде кіносвято присвячено Дню Европи. В кінотеатрі Кінопанорама буде працювати дитячий Кіноцех імітуючи кіновиробництво з чотирьох історичних епох Європи.

Усі деталі, програма та розклад – за посиланням.

Коли: 20-21 травня.
Місце: кінотеатр «Кінопанорама» (вул. Шота Руставелі, 19).

День вуличної музики: 20 травня

Щороку у третю суботу травня на вулиці своїх міст виходять сотні музикантів професіоналів та аматорів, які грають і співають свою музику. Цього року до музичного свята приєднаються 40 міст України.

Усе про учасників та локації – за посиланням.

Коли: 20 травня, 12:00 – 22:00.

Kyiv Vegan Boom: 20-21 травня

Великий веган маркет та фудкорт, велика освітня зона, велика музична сцена та зелена галявина біля Дніпра, спорт та йога, дитячий майданчик. Разом до свідомого та стійкого споживання ресурсів планети та дбайливого ставлення до життя навколо.

Деталітут.

Коли: 20-21 травня, 9:00 – 23:00.
Місце: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8).

Чілдрен Кінофест: 26 травня – 4 червня

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Щорічний фільм-переможець фестивалю визначається шляхом прямого голосування глядачів – на вході до кінотеатру кожен відвідувач отримує бюлетень, за допомогою якого оцінює фільм.

Програма фестивалю – за посиланням.

Розклад показів буде оголошено на сайті.

Коли: 26 травня – 4 червня.

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин