«Майя та її мами»: нова дитяча книга про толерантність

майя та її мами, видавництво, видавництво майя та її мами, купити мама та її мами, замовити майя та її мами, видавництво новинки, дитяча книга про толерантність, про толерантність для дітей, дитяча література

«Видавництво» збирається вже у лютому презентувати дитячу книжку про толерантність «Майя та її мами». Дебютувало видавництво перекладом феміністичної книжки для підлітків «Бути мною», а друга їхня книга присвячена непроговореній в українській дитячій літературі темі різноманіття сучасних родин, дискримінації та прийняття різних сімей у нашому суспільстві.
«Майя та її мами» — спільна робота письменниці та правозахисниці Лариси Денисенко й ілюстраторки Маші Фої. Це – історія одного класу, у якому вчиться дівчинка Майя. У кожного з однокласників – своя особлива й до певної міри не схожа на будь-яку іншу родина. Діти з різних сімей вчаться пліч-о-пліч і кожна дитина має рости у любові та безпеці, не зважаючи на те, хто її батьки і скільки їх. Книга орієнтовно розрахована на дітей молодшого шкільного віку.
Видання з’явиться за підтримки Фонду імені Гайнріха Бьолля.

Джерело: Видавництво

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин