Підліткова «Майстерня історій» шукає письменників

майстерня історій, літературна студія майстерня історій, мастерская историй, літературні курси, лутературні курси для підлітків, письменницькі курси для підлітків,

Літературна студія для підлітків «Майстерня історій» шукає письменників і письменниць 14-18 років. Майстерня задумана як простір для навчання та спілкування тих, хто жити не може без вигадування історій, хто пише і цікавиться тим, що пишуть інші, хто читає вночі, зранку і вдень, хто вважає себе реінкарнацією Селінджера чи Бредбері, хто переконаний, що життя — найкращий привід написати свою історію. Це надійний прихисток для тих, хто впевнений, що реальність – це все те, на що здатна твоя уява.

На заняттях учасники пишуть оповідання, вірші, п’єси. З’ясовують, з чого складаються цікаві історії, чим антиутопія відрізняється від кіберпанку, звідки беруться яскраві персонажі та як зі слів створити власний світ. Читають улюблені книжки і говорять про них. Знайомляться із сучасними українськими письменниками, відвідують літературні фестивалі, презентації книжок, театральні читки. І, звичайно, влаштовують вечірки й танці у темряві.

Заняття безкоштовні.

Щоб записатися, треба заповнити форму реєстрації тут.

Контакти та додаткова інформація — за посиланням.

Коли: щосереди та щоп’ятниці, 16:30 — 20:00.
Місце: бібліотека ім. Ярослава Мудрого (вул. Ігорівська, 14А).

Юля Конопляна
Юля Конопляна

редакторка рубрики новин